Відповідь:
Про все послідовно:
Перш за все, порядок встановлення управління майном регулюється Цивільним кодексом України (далі ЦКУ) (глава 70).
Згідно вимог ст. 1033 ЦКУ управителем може бути суб'єкт підприємницької діяльності, а згідно вимог ст. 1031 ЦКУ договір управління нерухомим майном підлягає нотаріальному посвідченню. Про це нічого не зазначено у задачі, але приймемо за умову, що всі ці вимоги належним чином дотримані.
Щодо коштів отриманих за оренду будинку, то згідно вимог ст. 1034 ЦКУ вигоди від майна, що передане в управління, належать установникові управління, тобто власникові майна. Щодо того, що оренда була безоплатною, то це суперечить вимогам цивільного законодавства, тому що згідно вимог ст. 759 ЦКУ "За договором найму (оренди) наймодавець передає або зобов'язується передати наймачеві майно у користування за плату на певний строк.
А тепер щодо відповідальності управителя майном. Відповідальність управителя передбачена ст. 1043 ЦКУ: Управитель, який не виявив при управлінні майном належної турботливості про інтереси установника управління або вигодонабувача, зобов'язаний відшкодувати установникові управління завдані збитки, а вигодонабувачеві - упущену вигоду.
Управитель відповідає за завдані збитки, якщо не доведе, що вони виникли внаслідок непереборної сили, винних дій установника управління або вигодонабувача.
Тому Міщенку прийдеться і звіт власнику майна пред"явити, і орендну плату повернути і збитки відшкодувати.
Пояснення:
1. Рамапитек
Похожи на обезьян, широкие и плоские коренные зубы, питались растительной пищей
2. Австралопитек
Значительно больше похожи на человека, плоское лицо, объем мозга 530 см3
3. Человек умелый
Объем мозга 650-1100 см3, ходил на 2 ногах, мог использовать орудия в работе
4. Человек прямоходящий
Изготавливал каменные орудия, появление задатков речи
5. Неандерталец
Куполообразный череп, объем мозга 1600 см3, добывал огонь, шил одежду
6. Кроманьонец
Объем мозга 1800 см3, признаки современного человека, строил жилища, приручал и разводил животных, развитие искусства
1. Труд свободен. Каждый имеет право свободно распоряжаться своими к труду, выбирать род деятельности и профессию.
2. Принудительный труд запрещен.
3. Каждый имеет право на труд в условиях, отвечающих требованиям безопасности и гигиены, на вознаграждение за труд без какой бы то ни было дискриминации и не ниже установленного федеральным законом минимального размера оплаты труда, а также право на защиту от безработицы.
4. Признается право на индивидуальные и коллективные трудовые споры с использованием установленных федеральным законом их разрешения, включая право на забастовку.
5. Каждый имеет право на отдых. Работающему по трудовому договору гарантируются установленные федеральным законом продолжительность рабочего времени, выходные и праздничные дни, оплачиваемый ежегодный отпуск.