М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
mrgrabik
mrgrabik
14.10.2021 14:10 •  Право

Выбери принцип законодательства об административных правонарушениях. Количество соединений: 1

принцип законодательства об административных правонарушениях

приоритет досудебного рассмотрения административного дела

освобождение от обязанности давать свидетельские показания

ужесточение наказания за административные правонарушения, посягающие на права личности

👇
Открыть все ответы
Ответ:
12312312712
12312312712
14.10.2021

1. ответ:

А)  - КоАП РФ Статья 2.7.

В) - КоАП РФ Статья 2.7.

Е) - КоАП РФ Статья 2.8.

2. ответ:

Да, решение было принято правильно, так как согласно статьи 11.18 КоАП РФ:

пункт 3. Безбилетный проезд в автобусе междугородного сообщения - влечет наложение административного штрафа в размере ста рублей.

3. ответ:

За каждым супругом признается по 1/2 дома.

В соответствии со статьей 38 СК РФ - Раздел общего имущества супругов:

пункт 3. При разделе общего имущества супругов суд по требованию супругов определяет, какое имущество подлежит передаче каждому из супругов. В случае, если одному из супругов передается имущество, стоимость которого превышает причитающуюся ему долю, другому супругу может быть присуждена соответствующая денежная или иная компенсация.

4. ответ:

б) Данные о доверенном лице

в) Точное определение круга доверяемых полномочий

е) Подпись лица, выдавшего доверенность

5. ответ:

Родители не правы, так как, согласно статье 21 ГК РФ.

-В случае, когда законом допускается вступление в брак до достижения восемнадцати лет, гражданин, не достигший восемнадцатилетнего возраста, приобретает дее в полном объеме со времени вступления в брак.

Следовательно, Лена является полностью дее гражданином.

6. ответ:

Да, брак возможен, так как, согласно статье 14 СК РФ

-Не допускается заключение брака между близкими родственниками (родственниками по прямой восходящей и нисходящей линии (родителями и детьми, дедушкой, бабушкой и внуками), полнородными и неполнородными (имеющими общих отца или мать) братьями и сестрами).

Кузен и кузина не являются близкими родственниками, поэтому брак между ними возможен.

7. ответ:

А) Нет. Ст. 65 ТК РФ.

Б) Да. Ст. 68 ТК РФ.

В) Нет, не примут. ч. 2 ст. 66 ТК РФ.

Г) Нет, не вправе. Ст. 68 ТК РФ

Д) Да. Ст. 66 ТК РФ

4,7(38 оценок)
Ответ:
vshapovalova21
vshapovalova21
14.10.2021

Відповідь:

Згідно вимог ст. 1222 Цивільного кодексу України ( далі ЦКУ): "1.Спадкоємцями за заповітом і за законом можуть бути фізичні особи, які є живими на час відкриття спадщини, а також особи, які були зачаті за життя спадкодавця і народжені живими після відкриття спадщини.  2. Спадкоємцями за заповітом можуть бути юридичні особи та інші учасники цивільних відносин ..." Тобто, спадкоємцями за законом можуть бути лише фізичні особи, які до того ж є родичами спадкодавця, а спадкоємцями за заповітом можуть бути будь-які як фізичні, так і юридичні особи. Наявність родинних стосунків спадкодавця з такими фізичними особами не обов"язкова.

Згідно вимог ст. 1235  ЦКУ заповідач може призначити своїми спадкоємцями одну або кілька фізичних осіб, незалежно від наявності у нього з цими особами сімейних, родинних відносин, а також інших учасників цивільних відносин. Тобто, громадянка К. вправі була залишити своє майно у спадщину будь-кому, у тому числі племінниці.

Але при цьому слід  мати на увазі, що згідно вимог ст. 1241 ЦКУ малолітні, неповнолітні, повнолітні непрацездатні діти спадкодавця, непрацездатна вдова (вдівець) та непрацездатні батьки спадкують, незалежно від змісту заповіту, половину частки, яка належала б кожному з них у разі спадкування за законом (обов'язкова частка)".

В цій ситуації до таких спадкоємців, яким належить обов"язкова частка у спадщині, належать:  мати спадкодавця (їй 80 років і вона непрацездатна за віком), діти (синові 17 років - він неповнолітній, дочці 5 років - вона малолітня і вони непрацездатні також за віком).  

Тепер визначаємось із розміром належної кожному із спадкоємців обов"язкової частки. Якби не бло заповіту, то все майно, в порядку вимог ст. 1261 ЦКУ спадкували би спадкоємці за законом першої черги, всі в рівних частках. Рівність часток спадкоємців у спадщині передбачена вимогами ст. 1267 ЦКУ. Тобто  три спадкоємці успадкували б по 1/3 частці  кожний.

Але оскільки громадянка К. залишила заповіт, то її мати і діти отримають у якості обов"язкової частки лише половину від того, що могли б мати за законом -   половина від 1/3 становить 1/6 частка.

Відповідь:  племінниця успадкує за заповітом 1/2 частку майна громадянки К., що в грошовому виразі становить 60 тис., а  мати, син і дочка громадянки К. успадкують по 1/6 частці кожен, що становить у грошовому вирізі  по 20 тис. грн кожен.

Перевірка:  1/2 (60 тис) племінниці +1/6 (20 тис)матері+ 1/6 (20 тис) сину + 1/6 (20 тис) дочці = 120 тис.

 Пояснення:

4,5(89 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ