М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ники2017
ники2017
23.01.2023 22:50 •  Право

решить эти задачи, больше нет хотя бы одну


решить эти задачи, больше нет хотя бы одну

👇
Открыть все ответы
Ответ:
ЛордМирак
ЛордМирак
23.01.2023

  Тема : Доброе дело, дороже богатства.
Я согласна(ен) с этой темой для сочинения, потому что  если человек будет богат, то  просто не будет ничего радостного на душе.Если кому -то, в чём - то, то уже и настроение появляется, и тебе хорошо, и тому, кому хорошо.
Надо быть добрыми людьми каждому, кому ты в силах И не давать обещаний, на те дела, которые тебе не в силах сделать. Старайся людям чащу, ведь это - доброе дело. 
 Не будьте бессердечны, люди чаще, ведь если вы попадёте в беду, то найдётся человек, который вам Делайте добро.

4,8(31 оценок)
Ответ:
babohka1
babohka1
23.01.2023

Неповнолітні працівники мають право:

на скорочену тривалість робочого часу (ст. 193 КЗпПУ): у віці 16—18 років — 36 годин на тиждень; у віці 15—16 років (для учнів віком 14—15, які працюють у період канікул) — 24 години на тиждень (ст. 51 КЗпП);

щорічні відпустки працівникам віком до вісімнадцяти років надаються у зручний для них час.

на виплату заробітної плати за скороченої тривалості щоденної роботи в такому самому розмірі, як працівникам відповідної категорії за повної тривалості щоденної роботи (ст. 194 КЗпПУ);

Звільнення неповнолітнього працівника за ініціативою підприємства допускається лише з відома районної або міської комісії у справах неповнолітніх.

Звільнення на підставах, пов'язаних з реорганізацією, скороченням штату (п. 1 ст. 40 КЗпП), виявленням невідповідності посаді (п. 2 ст. 40 КЗпП)  здійснюється лише у виняткових випадках і не допускається без обов'язкового працевлаштування (ст. 198 КЗпП).

У разі систематичного невиконання працівником без поважних причин обов’язків, покладених на нього трудовим договором або правилами внутрішнього трудового розпорядку; прогулу без поважних причин; неявки на роботу протягом більше 4 місяців підряд внаслідок тимчасової непрацездатності і т.д. Проте навіть описані в КЗпП підстави для звільнення носять частково суб’єктивний характер.

Тому закон гарантує право як на оскарження накладеного дисциплінарного стягнення та захист від звинувачень роботодавця, так і на захист від незаконного звільнення. Якщо працівник вважає, що дисциплінарне стягнення, яке застосував роботодавець, необгрунтовано або не відповідає тяжкості вчиненого проступку, він може звернутися до органів, що розглядають трудові спори в порядку, передбаченому КЗпП. Якщо працівник вважає, що звільнений незаконно, він може звернутися в суд.

Слід врахувати, що в разі незаконного звільнення або іншого грубого порушення трудового законодавства стосовно неповнолітнього працівника керівник може бути притягнений до відповідальності за п. 2 ст. 172 Кримінального кодексу і понести покарання у вигляді штрафу від 50 до 100 нмдг (від 850 до 1700 грн) або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п'яти років або виправних робіт на строк до двох років, чи арешту на строк до шести місяців.

1. Ми не знаємо умови роботи десятикласника - мооже вони не віддповідали нормам законодавства

2. Керівник повинен був брати письмові пояснення перед ддоганою

3. Десятикласник має право на поновленння зважаючи на обставини

4,4(30 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ