М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
фелицист
фелицист
17.05.2023 16:16 •  Право

. Вугледобувною шахтою на адресу АТ «Житомироблпаливо» по залізничних накладних було відвантажено 60 т вугілля. При прийманні вагону на попутній станції Козятин-1 було виявлено технічну і комерційну несправність вагону, внаслідок чого він був затриманий на перевірку ваги вантажу. При перевірці вантажу встановлено недостачу вугілля в 3 т на суму 167 грн., про що 17.08.1999 р. складено комерційний акт. Актом про технічний стан вагону від 16.08.2002 р. та комерційним актом від 17.08.2002складених на попутній станції, засвідчено, що висипання вантажу не було, отже, несправність вагону виникла не під час проходження вагону. Крім того, в акті про технічний стан вагону зазначено, що несправність вагону могла виникнути при завантаженні, яке здійснювалось засобами відправника вантажу. Оскільки вантажоодержувач повністю оплатив поставлене вугілля відправнику, включаючи й вартість неодержаного вугілля, він 17 лютого 2003 р. звернувся з претензією до ДТГО «Південно-Західна залізниця» та шахти із вимогою про виплату йому суми в розмірі 167 грн. Шахтою претензійні вимоги було відхилено через те, що: 1) згідно із накладною при прийманні вантажу до перевезення його недостачі та несправності вагону виявлено не було; 2) закінчився термін звернення із претензією щодо недостачі вантажу. Перевізником же претензія була задоволена частково в сумі 83 грн. 50 коп. АТ звернулося до господарського суду із позовом до шахти та перевізника. Питання :

1. Як у цьому випадку обчислювати строк для звернення вантажоодержувача із претензією?
2.  На кого покладається обов’язок визначення придатності рухомого складу для перевезення вантажу?
3.  На кого з відповідачів має бути покладена відповідальність? Відповідь аргументуйте.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
sapeglub
sapeglub
17.05.2023
Спадкування відбуватиметься за законом.Все отримає дружина і діти,так як вони є в першій черзі спадкування(1 черга: діти спадкодавця, у тому числі зачаті за життя спадкодавця та народжені після його смерті, той з подружжя, який його пережив, та батьки (Стаття 1261 Цивільного кодексу України))І більше ніхто,тому що кожна наступна черга спадкоємців за законом одержує право на спадкування у разі відсутності спадкоємців попередньої черги,а так як перша черга є,тому вона все і отримає.Громадянин може стати спадкоємцем незалежно від віку, статі, стану здоров'я тощо.
4,4(61 оценок)
Ответ:
marsimonenko2017
marsimonenko2017
17.05.2023

Повзик звичайний, смовзик (Sitta europaea L.), птах ряду горобцеподібних. Живе в помірних широтах Європи та Азії, вІрландії відсутній. В Україні осілий птах, зустрічається в Поліссі, Лісостепу й Карпатах. Найбільш чисельний та найбільш розповсюджений вид повзиків.

Повзик звичайний – осілий птах листопадних лісів та парків, гніздується в старих деревах. Живиться комахами, насінням тагоріхами. Здатен розбивати дзьобом міцні горіхи, попередньо закріпивши їх в розщелині дерева.

Як і інші види повзиків, здатен пересуватися по стовбуру дерева згори донизу, напротивагу деяким іншим птахам, наприклад,дятлам, які можуть пересуватися лише вгору. Часто прилітає до годівниць, де поводиться дуже агресивно, відганяючи птахів інших видів.


Довжина тіла звичайного повзика сягає 14 см. Птах має типову для роду велику голову, короткий хвіст та міцний дзьоб і ноги. Забарвлення верху тіла – синьо-сіре, з чорною смугою біля ока. В азіатського та північноєвропейського підвидів (S. e. asiaticaта S. e. europaea відповідно) нижня частина тіла біла окрім каштанового забарвлення в районі анального отвору. Західноєвропейський підвид S. e. caesia має зазвичай червонувате забарвлення нижньої частини. Молоді птахи мають блідіше забарвлення, ніж дорослі.

Гніздо будують в дуплах або розщеленах дерев. Вимощують його корою або травою. Можуть звужувати отвір дупла, будуючи стіну з мулу. Відкладають 5-8 білих з червоними цятками яєць.

Повзик – дуже галасливий птах. Спів – часто повторюване туі-туі-туі.


4,7(94 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ