Парламентсько-президентська республіка — це один з видів змішаної форми правління, який поєднує ознаки парламентських і президентських республік.
Основними правовими критеріями розрізнення президентсько-парламентської й парламентсько-президентської республік іб й процедура формування уряду, наявність або відсутність відповідних повноважень у президента, юридична інвеститура уряду, його відповідальність, підстави відставки уряду, підстави та обмеження розпуску парламенту президентом, відповідні повноваження щодо цього уряду та (або) його голови, наявність у президента права законодавчої ініціативи, використання президентом права відкладального вето, його подолання (можливість винесення цього питання на референдум), промульгування законів президентом, наявність інституту «контрасигнатури» (перелік актів, які підлягають контрасигнуванню), підстави і процедура імпічменту або відзиву президента шляхом всенародного референдуму, підстави проведення референдуму й повноваження з цього приводу президента.
Так ось,
Україна є парламентсько-президентською республікою. Найвищим органом державної влади є Верховна Рада України, а главою держави — Президент України. - це і є доказом що Україна є парламентсько-президентською республікою.
Але ні у Конституції, ні де ще не будь у правових актах я не зустрічав саме слів "Україна - є парламентсько-президентською республікою", але текст вище - є доказом цього ствердження.
1)кто достиг совершеннолетия
2)кто не достиг совершеннолетия
3)Политические выборы в Казахстане проводятся на национальном уровне для избрания Президента и парламента, который разделен на две палаты Мажилиса
4)вид голосования, при котором участники голосуют анонимно. При тайном голосовании исключается контроль за волеизъявлением избирателей. Также — право каждого избирателя на сохранение в тайне его волеизъявления.
5)Выборы и референдумы – это наиболее массовая форма участия граждан в государственных делах своей страны.
Всенародные выборы за того или иного кандидата в органы государственной власти, приводят к приближению желаемой направленности политического курса. Т.е. все мы голосуем за того кандидата, чья предвыборная компания, чья избирательная программа, нам интереснее. Интереснее в плане в плане дальнейшего существования с материальной, социальной, духовной стороны, в плане будущего развития нашей страны.
Референдум, по сути, это всенародное голосование за какой-то проект закона или какой-либо другой вопрос государственного значения. Каждый человек может выразить свое мнение: «за» или «против». При проведении референдума действуют те же самые принципы, что и при выборах.
Объяснение:
В 58 статье только 1 часть
Объяснение: