Знайдіть і виправте в тексті такі помилки: (Наприклад, чи то точно була скарга? Чи потрібно додавати примірник Закону України "Про звернення громадян"?), і так далі по тексту, відповідно до ЗУ "Про звернення громадян").
Неспокійний Іван подав скаргу до директора місцевого магазину з порадою поліпшити асортимент цукерок у ввіреному йому закладі. До скарги він додав примірник Закону України "Про звернення громадян". У зверненні зазначив своє прізвище, ім'я, місце роботи, партійну приналежність та свій вік.
Директор магазину на п'ятий день повернув поштою звернення до місця роботи Неспокійного Івана, зазначивши, що він не буде розглядати скаргу через відсутність дати подачі та те, що звернення було написане з граматичними помилками.
Іван сказав сусідам, що почекає ще 5 днів на відповідь і за її відсутності буде подавати скаргу до прокуратури щодо невиконання вимог посадовою особою місцевої влади Закону України.
Відповідь оформіть у такому вигляді:
1. Помилка в тексті Виправлення помилки відповідно до
Закону України "Про звернення громадян"
Відповідь:
1) Згідно зі ст. 43 Цивільного кодексу України, фізична особа визнається судом безвісно відсутньою, якщо протягом одного року в місці її постійного проживання немає відомостей щодо її фактичного перебування. Тобто в даному випадку підстав для визнання судом Сидорова безвісно відсутнім немає. Адже пройшло всього три місяці за умовами задачі. Так як аварія сталася за 7 місяців до строку повернення кредиту, а останній видавався на 1 рік.
2) Правові наслідки: 1) на підставі рішення суду про визнання фізичної особи безвісно відсутньою нотаріус за останнім місцем її проживання описує належне їй майно та встановлює над ним опіку; 2) утриманці цієї особи мають право на пенсію у разі втрати годувальника; 3) подружжя цієї особи має право на розірвання шлюбу в спрощеному порядку в РАЦС; 4) припиняють дію довіреності які видані цією особою так і видані на її ім’я.
Пояснення: