М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sev200684
sev200684
18.04.2020 04:13 •  Право

Охарактеризовать кодек по административному праванорушениях

👇
Ответ:
udovilyudmila
udovilyudmila
18.04.2020

Кодекс РФ об административных правонарушениях — единственный кодификационный акт административно-правового значения. В нем приведен в определенную систему нормативный правовой материал, составляющий институт административной ответственности. Являясь законодательным актом, он объединяет правовые нормы, регулирующие общественные отношения, складывающиеся в различных областях нашей жизни в связи с совершением особого вида правонарушений административных правонарушений и по поводу применения особого вида юридической ответственности за их совершение — административной ответственности

Объяснение:

4,6(68 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
TMTkid
TMTkid
18.04.2020

Відповідь:

мої варіанти відповідей, хоча закон це така справа, що я не впевнена на 100% у своїй правоті )))

Ситуації

На мій погляд ситуація 1 відповідає ст. 37 Кримінального кодексу України (уявна оборона). Уявною обороною визнаються дії, пов'язані із заподіянням шкоди за таких обставин, коли реального суспільно небезпечного посягання не було, і особа, неправильно оцінюючи дії потерпілого, лише  помилково припускала наявність такого посягання. Досить часто у житті  психічно хворі особи, побачивши меди-ків, вважають, що ці медики приїхали, щоб госпіталізувати їх до психіатричної лікарні і починають дуже агресивно себе вести. Вважаю, що обставин, що виключають кримінальну протиправність діяння у  цій ситуації немає. Але потрібно визначитися з осудністю правопорушника. Згідно ст. 19 Кримінального кодексу України не підлягає кримінальній відповідальності особа, яка під час вчинення суспільно небезпечного діяння перебувала в стані неосудності, тобто не могла усвідомлювати свої дії (бездіяль-ність) або керувати ними внаслідок хронічного психічного захворювання, тимчасового розладу психіч-ної діяльності, недоумства або іншого хворобливого стану психіки. До такої особи за рішенням суду можуть бути застосовані примусові заходи медичного характеру.

2. Ситуація 2 по своїй суті відповідає ст. 39 Кримінального кодексу України (крайня необхідність). Згідно ст. 39 КК України, не є кримінальним  правопорушенням  заподіяння шкоди (як наприклад - знищення автомобіля), правоохоронюваним інтересам у стані крайньої необхідності, тобто для усунення небезпеки, що безпосередньо загрожує особі  чи  охоронюваним  законом правам інших осіб, якщо цю небезпеку в даній обстановці не можна було усунути іншими засобами. Вихователь у цій ситуації вчинив вкрай необачно. Не маючи спеціальних знань, він піддав небезпеці себе і людей, які його оточують. Адже міни могли зірватися в будь-який момент, починаючи з того моменту коли їх діставали з підвалу, несли до машини, грузили в машину, а особливо в момент їх транспортування. Вважаю, що він перевищив свої повноваження, наніс шкоду дитячому будинку  і буде нести юридичну відповідальність  за це як цивільну -  відшкодування збитків, так, можливо, у кримінальну – за злочин проти громадської безпеки.  

3. Ситуація 3 відповідає ст. 36 Кримінального кодексу України (необхідна оборона). Однак в цій ситуації  відсутні обставини, що виключають суспільну небезпеку діяння. Станіслав перевищив межі необхідної оборони, умисно заподіявши неповнолітній особі шкоди, яка явно не відповідала небезпечності посягання. У Станіслава були й інші можливості  припинити  бійку, тим більше як у старшого за віком. Тому Станіслав нестиме кримінальну відповідальність за скоєне.

4. Ситуація 4 відповідає ст. 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Але у цій ситуації існують обставини, які виключають адміністративну відповідальність. Так згідно ст.  17 КпАП особа, яка була в стані неосудності, не підлягає адміністративній відповідальності, а згідно вимог ст. 20 цього ж Кодексу стан неосудності – це такий стан особи, яка не могла усвідомлювати свої дії або керувати ними внаслідок хронічної душевної хвороби, слабоумства чи іншого хворобливого стану. Так як Сергій Невідомий мав хронічне психічне захворювання, то він є неосудним і не підлягає адміністративній відповідальності.    

У ситуації 1 відсутні обставини, що виключають суспільну небезпеку діяння. В цій ситуації можливо лише говорити про хвору уяву  правопорушника і про його осудність. Згідно ст. 19 Кримінального кодексу України не підлягає кримінальній відповідальності особа, яка під час вчинення суспільно небезпечного діяння перебувала в стані неосудності. І у першій і у четвертій ситуації мова йде про неосудність правопорушника, але у першій ситуації психічно хвора людина вчинила злочин, покарання за який  передбачено Кримінальним кодексом України, а у четвертому випадку – проступок, за який передбачено адміністративну відповідальність. Проте ні в першій, ні у четвертій ситуації у звʼязку з неосудністю правопорушник не буде притягнутий до відповідальності.

Завдання 2

1. Здоровань буде нести юридичну відповідальність за нанесення  тяжких тілесних ушкоджень  

2. Згідно вимог Кримінального кодексу України однією з обставин, що виключає кримінальну протиправність діяння та могла б бути застосована в поданій ситуації є  необхідна оборона (ст. 36 КК України).

3. На мій погляд Микита Здоровань  перевищив межі  необхідної до так як майже одразу він відібрав ножа у Віктора Кружиліна,  і наносив удари вже після того, як той обеззброєний  впав на землю.  Перевищенням  меж  необхідної оборони  визнається  умисне заподіяння тому, хто посягає, тяжкої шкоди, яка явно не відповідає небезпечності посягання або обстановці захисту. Перевищення меж необхідної оборони тягне кримінальну відповідальність у випадках умисного заподіяння тяжких тілесних ушкоджень у разі перевищення меж необхідної оборони.  

Пояснення:

4,5(29 оценок)
Ответ:
nslava783
nslava783
18.04.2020
1)За кожне виправлнення
1.Громадяни мають право брати участь в управлінні державними справами.
2.Будь-яка релігія не може бути визнана державою як обовязкова.
3.Голова Ради національної безпеки і оборони України
4.Кабінет Міністрів України є вищим органом у системі органів виконавчої влади
5.Голова районної та голова обласної ради обираються  відповідною радою шляхом таємного голосування з числа її депутатів на строк повноважень ради.
6.Великий Державний Герб України встановлюється з урахуванням малого Державного герба України та герба Вiйська Запорiзького законом, що приймається не менш як двома третинами вiд конституційного складу Верховної Ради України.
7.Повнолітні діти забовязані піклуватись про своїх непрацездатних батьків.
8.Повноваження депутатів України починаються з моменту відкриття першого засідання у ВРУ
9.Право законодавчої ініціативи у Верховній Раді України належить Президентові України,народним депутатам України, Кабінету Міністрів України та Національному банку України
10 Народ безпосередньо бере участь у здійсненні правосуддя через народних засідателів і присяжних. (ст 124 Конституції України - здається у даному пункті немає виправлень)
2)Встановіть відповідність між навчальним закладом і субєктом навчального процесу.
1) Б)
2) А)
3) Д)
4) В)
Задача 1 
Для того щоб притягнути особу до різної юридичної відповідальності потрібно встановити конкретний склад прапорушення
Невдаху Григорія можна притягнути до відповідальності  за ст. 178. Розпивання спиртних напоїв у громадських місцях КпАП, а також притягнути до кримінальної відповідальності за нанесення середньої тяжкості ушкоджень, причому стан сп'яніння буде обтяжувати відповідальність (ст.122 ККУ). Також дану особу буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності за порушення трудового режиму.

Задача 2

Звернення однієї з фракції Київської області є неправомірним, оскільки воно суперечить Конституції України, а саме ст.25  - Громадянин України не може бути позбавлений громадянства і права змінити громадянство.

4,5(56 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ