М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
vera186
vera186
18.04.2021 14:48 •  Право

Б. Чому ЦКУ надає повну дієздатність неповнолітній особі, коли вона реєструє шлюб чи стає підприємцем

👇
Ответ:
dmoro
dmoro
18.04.2021

Цивільну дієздатність має фізична особа, яка усвідомлює значення своїх дій та може керувати ними. На підставі зазначених в законі юридичних фактів;

на підставі рішення уповноваженого органу у випадках, передбачених законом.

Объяснение:

.Цивільним кодексом України, а саме ст. 35, передбачена можливість надання повного обсягу цивільної дієздатності до досягнення повноліття (емансипація) чи до одруження можливо у разі: якщо неповнолітня особа, яка досягла шістнадцяти років, працює за трудовим договором, а також якщо неповнолітня особа записана матір'ю або батьком дитини. Набуття повного обсягу цивільної дієздатності здійснюється на підставі рішення органу опіки та піклування за заявою заінтересованої особи за письмовою згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальника.                       Повна цивільна дієздатність може бути надана фізичній особі, яка досягла шістнадцяти років і яка бажає займатися підприємницькою діяльністю. За наявності письмової згоди на це батьків (усиновлювачів), піклувальника або органу опіки та піклування така особа може бути зареєстрована як підприємець. У цьому разі фізична особа набуває повної цивільної дієздатності з моменту державної реєстрації її як підприємця                            

4,4(88 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Mak78434
Mak78434
18.04.2021

Відповідь:

1. А

2. Б

3. А

4. Б

5. 1. Г 2. В 3. Д 4. A

6.  1. Юристконсульт  2. Суддя

7. Якби я був нотаріусом, я би плідно здійснював свої професійні обов’язки, дотримувався правил професійної етики, сприяв громадянам, підприємствам, установам і організаціям у здійсненні їхніх прав та захисті законних інтересів, роз’яснював їх права та обов’язки. Виконуючи поставлені обов'язки, я повинен знатися на всіх тонкощах права і постійно стежити за змінами в законодавстві. Повинен діяти від імені держави, і не мати права на помилку.

4,6(43 оценок)
Ответ:
vanya165
vanya165
18.04.2021

Відповідь:

Этикет — очень важная часть общечеловеческой культуры, выработанная на протяжении многих веков всеми народами в соответствии с их представлениями о добре, справедливости, нравственности, а также о красоте, порядке, благоустройстве, бытовой целесообразности.

Наша жизнь полна самых разнообразных событий - радостных и печальных, заурядных и совершенно неординарных.

И где бы мы ни оказались - на работе, в магазине, в транспорте, на прогулке или в туристической поездке, нам приходится выбирать соответствующий стиль поведения, то есть соблюдать правила этикета для того, чтобы выглядеть достойно и не вызывать неловкости у окружающих.

Пояснення:

4,6(63 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ