М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
JIucenok
JIucenok
01.06.2023 22:02 •  Право

Задача 1. ( ) Після проходження альтернативної (не військової) служби Іванов
звернувся для працевлаштування на підприємство.
Керівник підприємства при укладенні трудового договору з Івановим
визначив йому в усній формі випробувальний термін в 7 місяців.
Всі 7 місяців Іванов працював та заробітну плату не отримував. Коли
визначений керівником підприємства строк випробування закінчився Іванов
продовжував працювати.

👇
Ответ:
arseniybox
arseniybox
01.06.2023

Відповідь:

В даному випадку, не зважаючи на те, що Іванов продовжив працювати після закінчення випробувального терміну, його статус на підприємстві формально визначається трудовим договором, який був укладений з початку. Згідно з цим договором, Іванов був зобов'язаний отримувати заробітну плату за виконану роботу протягом усього періоду його праці на підприємстві, незалежно від випробувального терміну.

Визначення випробувального терміну в усній формі не має юридичної сили, оскільки відповідно до законодавства України, укладення трудового договору і встановлення випробувального терміну повинні бути оформлені в письмовій формі.

Отже, Іванов має право вимагати виплату заробітної плати за всі місяці праці, включаючи період випробування. Рекомендується Іванову звернутися до відповідних органів, наприклад, до відділу кадрів або відділу заробітної плати, для вирішення даного питання і відновлення своїх прав у сфері праці.

Пояснення:

4,5(7 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
valerapolnikov2
valerapolnikov2
01.06.2023
Потому, что в одних странах Конституции гибкие, то есть изменяются как и любые другие законы, а в других жесткие (один большой геморрой что-то менять) или смешанные (что-то можно изменить, что-то нет) . И устойчивость государственных институтов тоже имеет значение.
Если в стране не было войн, революций политических и экономических потрясений (как в США) , то там конституция не меняется, только могут вноситься поправки. А если в стране часто меняется политический режим, концепция власти, то в таких странах меняются и конституции (Германия, Франция, СССР, Италия)
4,5(36 оценок)
Ответ:
Евус1111
Евус1111
01.06.2023

Объяснение:

Права людини крізь призму сучасності»

Комунальний заклад «Орлівський навчально-виховний комплекс

«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Кочубеївської ОТГ 10 клас

Победря Лілія

Вчитель-методист: Климентієва Людмила Іванівна

Сучасний світ практично неможливо уявити без прав і обов’язків людини. Права та обов’язки виконують для суспільства безліч функцій. Серед них можна виділити стабільність суспільства, забезпечення справедливості і безліч інших.

У частині прав та обов’язків існують певні правила. Основне з цих правил полягає в тому, що всі обов'язки людини і суспільства повинні бути закріплені законодавством. З іншого ж боку, все те, що не заборонено законодавством, вважається дозволеним. Ці правила діяли завжди, і вони продовжують діяти і в умовах сучасності. Втім, це в більшій мірі стосується такої складової права, як законодавство. Але є й інші джерела прав і обов’язків, які врегульовані традиціями та суспільною мораллю.

Кожне суспільство виставляє для людей певні права і обов’язки. Закони, як правило, залишаються незмінними в частині основних засад життя людини. А ось суспільна мораль і її роль у суспільстві може змінюватися з часом. Люди розуміють, що вони відповідають за своїх близьких і повинні ставитися з великою повагою до людей похилого віку , навіть незважаючи на те, що такий обов’язок не передбачений національним законодавством.

Всі люди мають права. Права не можна відібрати - ніхто не має права позбавити прав іншої людини або порушити ці права. Права є у всіх людей. їх не потрібно купувати, заробляти. Права ніхто не дає, людина отримує права від народження. Ми - люди, і ми всі рівні, а значить у нас у всіх однакові, рівні права. Право охороняється і забезпечується державою. Права громадян України узаконені в Конституції - основному законі нашої країни.

Людина, що не розуміється в законодавстві, не знає про свої права та обов’язки, не уявляє, що потрібно робити, якщо виникне складна ситуація, і є беззахисною перед усілякими негараздами. Таку людину можна змусити робити те, чого вона не повинна робити, або позбавити того, на що вона має право.

Людству знадобилися століття, щоб зрозуміти власні права та утвердити їх. І якщо всі люди будуть поважати свої та чужі права на Землі значно поменшає горя, сліз та кривди.

Першим і головним правом людини є її право на життя. Людське існування має бути священним для всіх.. Людина має право на власну гідність та волю. І тому вона має право вільно обирати: де вчитися, де працювати, кого кохати.

Також кожному дається право на приватну власність та таємницю приватного життя. Така вже людська природа, що всі ми бажаємо мати щось своє: будинок, автомобіль тощо. Ніхто не має права відбирати це в нас.

Охороняти права людини має держава та її закони. Але людям часто доводиться боронити себе саме від держави та її керівників. Ще сімдесят років тому в нашій країні розстрілювали хлопців, які не хотіли служити в армії. В той же час у Європі деяким слабким на здоров'я жінкам забороняли народжувати дітей задля “чистоти нації”.

Дуже добре, що ці часи минули, людство стало більш свідомим. Але не можна сказати, що права людини дотримуються добре, і в нашій країні теж. Для багатих та владних громадян права немовби ширші, а для простого народу — вужчі.

Особисто я вважаю, що кожен з нас має сам стежити, чи не порушуються його права та свободи. А також, і це головне - поважати права Інших, не менше, ніж власні. Тоді вже сама держава зможе називатися правовою. Я мрію жити у правовій державі, щоденно бути під захистом закону.

Директор НВК: Л. І. Климентієва

4,8(49 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ