М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
paninvla2018
paninvla2018
28.03.2020 22:07 •  Право

17-летний н.утроился на работу в торговую фирму.вскоре директор фирмы распорядился направить н. в двух дневную командировку. че.заявил,что т.к.он несовершеннолетний,его нельзя направлять в служебный командировки, с чем директор не согласился.заявив,что н. не выполняет свои служебные обязанности. кто прав в данной ситуации?

👇
Ответ:
thebesteconomist
thebesteconomist
28.03.2020
Директор
4,5(86 оценок)
Ответ:
alima1010
alima1010
28.03.2020
Директор только он
4,4(60 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Zzzz151
Zzzz151
28.03.2020

адміністративна( види стягнення) попередження, догана або сувора догана, вибачення перед потерпілим

кримінальна (види стягнення) арешт, штраф,громадські роботи

матеріальні збитки, завдані неповнолітнім правопорушником відшкодовуються за рахунок його батьків.

адміністративна відповідальність (орган який може притягнути до відповідальності) державними органами та посадовими особами, а в кримінальній тільки суд.

адміністративні правопорушення записані в "Кодексі України про адміністративні правопорушення", а кримінальна "Кримінальний кодекс України"

4,6(56 оценок)
Ответ:
beaka988
beaka988
28.03.2020

Адміністративна відповідальність — вид юридичної відповідальності. Підставою для якої є адміністративне правопорушення. Питання порядку застосування адміністративної відповідальності регулюються Кодексом України про адміністративні правопорушення (КпАП). До порушників застосовуються адміністративні стягнення (попередження, штраф, оплатне вилучення предмета, конфіскація, позбавлення спеціального права, громадські роботи, виправні роботи, адміністративний арешт). Виняток передбачений ст. 21 КпАП, згідно з якою орган, уповноважений розглядати справи про адміністративні правопорушення, з урахуванням характеру вчиненого правопорушення і особи правопорушника може звільнити його від адміністративної відповідальності, передавши матеріали на розгляд громадськості для вжиття заходів громадського впливу. Суб'єктами адміністративної відповідальності можуть бути фізичні особи, які досягли 16-річного віку. Законодавством встановлено певні обмеження адміністративної відповідальності для неповнолітніх, службових осіб, іноземців, які згідно з міжнародними договорами користуються імунітетом щодо адміністративної юрисдикції в Україні. На відміну від кримінального правопорушення за адміністративне правопорушення не передбачено позбавлення умовних прав (вступу у виш, права на службу в органах правопорядку та права на державні посади).

4,8(3 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Право
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ