Парламентсько-президентська республіка — це один з видів змішаної форми правління, який поєднує ознаки парламентських і президентських республік.
Основними правовими критеріями розрізнення президентсько-парламентської й парламентсько-президентської республік іб й процедура формування уряду, наявність або відсутність відповідних повноважень у президента, юридична інвеститура уряду, його відповідальність, підстави відставки уряду, підстави та обмеження розпуску парламенту президентом, відповідні повноваження щодо цього уряду та (або) його голови, наявність у президента права законодавчої ініціативи, використання президентом права відкладального вето, його подолання (можливість винесення цього питання на референдум), промульгування законів президентом, наявність інституту «контрасигнатури» (перелік актів, які підлягають контрасигнуванню), підстави і процедура імпічменту або відзиву президента шляхом всенародного референдуму, підстави проведення референдуму й повноваження з цього приводу президента.
Так ось,
Україна є парламентсько-президентською республікою. Найвищим органом державної влади є Верховна Рада України, а главою держави — Президент України. - це і є доказом що Україна є парламентсько-президентською республікою.
Але ні у Конституції, ні де ще не будь у правових актах я не зустрічав саме слів "Україна - є парламентсько-президентською республікою", але текст вище - є доказом цього ствердження.
1. ні, оскільки йому не мали права давати роботу, по особу офіційно не прийняли. Також про звільнення працівника потрібно попереджати за 2 тижні
2. відмовити, через те, що вона порушує норми укладення трудового договору
3. тут я не до кінця знаю. Суд не має звертати увагу на інших робітників. І як працівниця працює уже 15 років, будучи студенткою.
Краще написати: "Суд має відхилити звернення, адже на працевлаштування повнолітньої особи наявність дітей не впливає"
4. Суд може повернути роботу, адже прогул може каратися не тільки звільненням, а й доганою, яку в цьому випадку мусить виплатити працівник, якому повертають роботу
5. Суд має врахувати побажання жінки
1. Працівникам повинні оплатити виконану працю
2. Так, адже відсутність відпустки повинна бути компенсована
3. Ні, адже... (текст на фото)
1. так. фото
2. Директор не правий, оскільки він мав по пояснювальну записку. Суд має зняти догану
ЮРИДИЧНИЙ АКТ- офіційний письмовий документ, який зумовлює певні правові наслідки, створює юридичний стан. Юридичний акт спрямований на регулювання суспільних відносин. Юридичні акти поділяють на: нормативні акти, тобто такі, що містять норми права, які регулюють певну сферу суспільних відносин, та індивідуальні (ненормативні) акти, що визначають права та обов'язки тільки тих суб'єктів, яким вони адресовані.
Юридичні факти – це конкретні життєві обставини, з якими норма права пов’язує виникнення визначених юридичних наслідків
Ці визначення до нам у вирішенні цього питання.
а) Шлюбний договір - це нормативний договір,якому будуть підпорядковуватися Микола та Ірина, тому він є юридичним актом.
б) Створений винахід є фактом, так як це життєва обставина з юридичними наслідками.
в)Також Юридичний факт, так як це життєва обставина з юр. наслідками.
г) Також Юридичний факт, так як це життєва обставина з юр. наслідками.
д) Юридичний акт, так як було видано спеціальний документ, що посвіччував право власності, а це означало, що настали правові наслідки.