Ст. 105 Сімейного кодексу Укр., визначено, що шлюб припиняється внаслідок його розірвання за спільною заявою подружжя відповідно до ст. 106 цього кодексу або одного з них відповідно до ст. 107 цього кодексу. ст. 106 СК Укр. (розірвання шлюбу органом державної реєстрації актів цивільного стану за заявою подружжя, яке не має дітей). ст. 107 СК Укр. (розірвання шлюбу органом держ. реєстр. актів цивільн. стану за заявою одного з подружжя у випадках: 1) визнання безвісно відсутнім; 2) визнання недієздатним. ст. 109 СК Укр., передбачає розірвання шлюбу за рішенням суду за спільною заявою подружжя, яке має дітей. У разі розірвання шлюбу органом держ. реєстрац. актів цив. стану шлюб припиняється у день реєстрації розірвання. У разі розірвання шлюбу судом - з моменту набрання рішенням суду законної сили (ст.ст. 114-115 СК Укр). ст. 38 СК Укр. підставою недійсності шлюбу є порушення вимог встановлених ст.ст. 22, 24-26 цього кодексу. недійсним є шлюб (ст. 39 СК): 1) зареєстрований з особою, яка одночасно перебуває в іншому зареєстрованому шлюбі; 2) зареєстрований між особами, які є родичами прямої лінії споріднення, а також між рідними братом і сестрою; 3)зареєстрований з особою, яка визнана недієздатною; За заявою заінтересованої особи орган держ. реєстр. актів цив. стану анулює актовий запис про шлюб, зареєстрований з особами визначені в п.1,2 3. Шлюб, я визнається недійсним в судовому порядку (ст.ст.40-41 СК), якщо: 1)він був зареєстрований без вільної згоди жінки або чоловіка. 2) у разі його фіктивності; 3) якщо він був зареєстрований: - між усиновлювачем і усиновленою ним дитиною, в порушення вимог втановлених ч. 5 ст. 26 СК Укр. - між двоюрідними братом і сестрою; між тіткою, дядьком та племінником, племінницею; - з особою, яка приховала свою тяжку хворобу або хворобу, небезпечну для другого подружжя і (або) їх нащадків; - з особою, яка не досягла шлюбного віку і якій не було надано права на шлюб.
Для ребёнка школа это дорога, с которой начинается его сознательная жизнь. В школе происходит взросление ребенка. Именно здесь он получает свой первый жизненный опыт, который в последствии ему пригодится. Сложно описать в двух словах, что значит для детей школа. Это огромный промежуток жизни, который ты проживаешь со своими подругами и друзьями, это веселье и радость после уроков, это первая любовь и первый поцелуй. Школа для ребёнка, неотъемлемая часть его детства. Школа значит много. Здесь мы получаем первые знания, которые в дальнейшем нам поступить в институт. Кроме этого, школа детям быть дисциплинированным. Я полагаю, что в школе прививают такие привычки, которые остаются с тобой на всю жизнь.
1. Обязан соответствовать требованиям, предъявляемым к соответствующим квалификационным характеристикам.
2. Обязан поддерживать дисциплину в школе на основе уважения человеческого достоинства обучающихся.
Применение методов физического и психического насилия по отношению к обучающимся не допускается.
3. Обязан обеспечить выполнение учебных программ, достижение обучающимися уровня образования (государственный образовательный стандарт) .
4. Обязан отвечать за жизнь и здоровье детей во время образовательного процесса.
5. Рабочий день учителей должен начинаться не позднее, чем за 10 минут до начала занятий, за 5 минут до начала урока учитель обязан открыть свой кабинет.
6. В течение учебного времени учителя приступают к очередным урокам со звонком, задержка учащихся на переменах, а также опоздание учителя на урок считается нарушением трудовой дисциплины.
7. Учитель не имеет права отменять, удлинять, сокращать продолжительность уроков.
8. Не должен оставлять учащихся в кабинетах одних, без учителя.
9. Не имеет право удалять учащихся с уроков, не может не допускать опоздавших до занятий.
10. Учитель обязан соблюдать единые педагогические правила для педагогов, работающих в одном классе:
- урок начинается и заканчивается по звонку
- каждая минута урока используется для организации активной познавательной деятельности учащихся
- воспитательная функция урока органически связана с образовательной, развивающей.
- воспитание на уроке осуществляется через содержание, организацию, методику урока, влияние личности учителя
- обращение к учащемуся должно быть уважительным
- учитель в самом начале урока (орг. момент) требует полной готовности учеников к уроку, наличия учебных принадлежностей, внимания.
- учитель вырабатывает спокойный, сдержанный тон. Регулирование поведения учащихся достигается взглядом, изменением тембра голоса, молчанием и другими педагогическими
- Учителя, работающие в одном классе, в зависимости от обстоятельств, проводят коррекцию требований (в зависимости от отношения учащихся к учению, из поведения) .
- требования к оформлению и ведению тетрадей, дневников основывается на едином орфографическом режиме, вырабатываемом на педагогическом совете и методических объединениях учителей – предметников.
- все учителя, работающие в одном классе, укрепляют доверие учащихся к учителям на основе межпредметных связей, взаимоуважения друг к другу.
- важное место в воспитании занимают высокие профессиональные качества, которые совершенствуются в совместной работе.
Поиск новых методов, форм, средств обучения и воспитания и из обсуждение является постоянным атрибутом работы учителя.
11. Учитель обязан следить за культурой собственной речи.
12. Учитель обязан следить за своим внешним видом, придерживаясь делового стиля в одежде, в прическе.
13. Учитель обязан разъяснять сложный материал в случае обращения к нему учащихся
ст. 106 СК Укр. (розірвання шлюбу органом державної реєстрації актів цивільного стану за заявою подружжя, яке не має дітей).
ст. 107 СК Укр. (розірвання шлюбу органом держ. реєстр. актів цивільн. стану за заявою одного з подружжя у випадках: 1) визнання безвісно відсутнім; 2) визнання недієздатним.
ст. 109 СК Укр., передбачає розірвання шлюбу за рішенням суду за спільною заявою подружжя, яке має дітей.
У разі розірвання шлюбу органом держ. реєстрац. актів цив. стану шлюб припиняється у день реєстрації розірвання. У разі розірвання шлюбу судом - з моменту набрання рішенням суду законної сили (ст.ст. 114-115 СК Укр).
ст. 38 СК Укр. підставою недійсності шлюбу є порушення вимог встановлених ст.ст. 22, 24-26 цього кодексу.
недійсним є шлюб (ст. 39 СК):
1) зареєстрований з особою, яка одночасно перебуває в іншому зареєстрованому шлюбі;
2) зареєстрований між особами, які є родичами прямої лінії споріднення, а також між рідними братом і сестрою;
3)зареєстрований з особою, яка визнана недієздатною;
За заявою заінтересованої особи орган держ. реєстр. актів цив. стану анулює актовий запис про шлюб, зареєстрований з особами визначені в п.1,2 3.
Шлюб, я визнається недійсним в судовому порядку (ст.ст.40-41 СК), якщо:
1)він був зареєстрований без вільної згоди жінки або чоловіка.
2) у разі його фіктивності;
3) якщо він був зареєстрований:
- між усиновлювачем і усиновленою ним дитиною, в порушення вимог втановлених ч. 5 ст. 26 СК Укр.
- між двоюрідними братом і сестрою; між тіткою, дядьком та племінником, племінницею;
- з особою, яка приховала свою тяжку хворобу або хворобу, небезпечну для другого подружжя і (або) їх нащадків;
- з особою, яка не досягла шлюбного віку і якій не було надано права на шлюб.