М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
franciskthedirty
franciskthedirty
02.05.2020 14:46 •  Право

Современная материалистическая наука связывает процесс возникновения государства и права главным образом: а. по воле божественной силы б. с появлением денег с. с переходом от присваивающей к производящей д. с развитием авторитета конкретных личностей

👇
Ответ:
Доброго времени суток.
ответ - Переходом от присваивающей к производящей экономике. 
4,8(17 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Helen609
Helen609
02.05.2020
А. Яке право/права закріплено в Конституції України (ст.25)? Відповідь: право на зміну громадянства; право на захист з боку держави; право на вільний вибір громадянства.
Б. Дайте визначення основного поняття, про яке йдеться.
Відповідь: Громадянство – це стійкий, необмежений у просторі правовий зв'язок фізичної особи з певною (українською) державою, що виявляється у юридичному визнанні цієї особи громадянином, внаслідок чого особа і держава набувають взаємних прав та обов’язків, закріплених у Конституції.
В. Укажіть основні підстави набуття громадянства дітьми згідно із законодавством України.
Відповідь: Держава запобігає виникненню випадків без громадянства дітей. Дитина отримає українське громадянство, якщо: батьки громадяни України; якщо один із батьків був громадянином України на момент народження дитини; якщо обоє батьків перебували за межами України, то за їх письмовою згодою («право крові»); якщо дитина усиновлена українськими громадянами; якщо знайдена на території України («право землі»). Набуття громадянства дітьми від 14 до 18 років відбувається лише за їх згодою. 
4,7(28 оценок)
Ответ:
superyg
superyg
02.05.2020
А) Право на освіту і вільний вибір навчальних закладів, право на безкоштовну спеціальну освіту і безкоштовну вищу освіту на конкурсній основі .
Б) Повна ,загальна середня освіта.
В) Принцип безоплатності. Він полягає у тому, що держава забезпечує за бюджетні кошти громадян України дошкільною, повною загальною середньою освітою , а також вищою освітою ( проте в основному випадку на конкурсній основі ). Принцип доступності . Громадяни України можуть скористатись правом на освіту незалежно від майнового стану, національності , місця проживання тощо.
4,7(32 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ