М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Знание111111
Знание111111
01.08.2020 11:01 •  Право

Заполнить сравнительную таблицу видов власти духовная, , семейная и государственная: степень обязательности, кем внедряется, на чём основывается. возможность применения принуждения.

👇
Ответ:
MelinMelomGii
MelinMelomGii
01.08.2020
1) Из всего перечисленного обязательной является только государственная власть. Имеет место гос. принуждение в случае невыполнения. Все остальные принуждения не имеют, более того Конституция закрепляет принцип свободы. Экономическая власть тоже принуждения не имеет, однако если эти нормы не выполнять - можно быстро обанкротиться.
2) Нормы гос власти устанавливаются законодательно, нормы экономической - во время развития экономических отношений, все остальное  - сообразуясь с моралью и культурой общества.
4,8(66 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
hsjsjxn
hsjsjxn
01.08.2020

Кримінальна відповідальність - юридична відповідальність, яка наступає за вчинення суспільно-небезпечного діяння, що містить склад злочину, передбаченого „Кримінальним кодексом України". Суб'єктами кримінальної відповідальності можуть бути лише фізичні осудні особи. Юридичні особи не можуть нести кримінальної відповідальності. За законодавством України кримінальна відповідальність за вчинення злочинів у сфері зовнішньоекономічної діяльності може бути покладена як на громадян України, так і на іноземців та осіб без громадянства. Кримінальна відповідальність застосовується у формі кримінального переслідування, а в разі засудження суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності - у формі покарання.

Объяснение:

4,5(12 оценок)
Ответ:
2839275
2839275
01.08.2020

Присвоєння прізвища, ім'я, по-батькові здійснюєьбся на підставі Сімейного кодексу україни та Правил держ реєстрації актів цивільного стану #52/5 від 18.10.2000 р.

Законодавство України дозволяє особі мати подвійне прізвище, отже батьки дитини теж можуть вчинити таким чином, об'єднавши свої 2 прізвища. В заяві про це слід обов'язково зазначити, з чийого саме прізвища батьків буде розпочинатися прізвище дитини.

Будь які спори щодо прізвища дитини можуть в подальшому при необхідності бути вирішені оргагом опіки і піклування, або в судовому порядку.

4,7(4 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ