Відповідь:
мій варіант відповіді, але табличкою мені його не вдасться вставити. Якщо весь не поміститься - дописую в коментарі
1. Правові помилки: «Іноземець.. працює на власній землі сільськогосподарського призначення» Коментар: землі сільськогосподарського призначення не можуть передаватися у власність іноземцям (частина 5 ст. 22 Земельного кодексу України),
2. Правові помилки «Іноземець працює фермером» Коментар іноземець не може займатися фермерським господарством, тому що право на створення фермерського господарства мають повнолітні дієздатні громадяни України Коментар. ( ст. 5 Закону України «Про фермерське господарство»)
3. Правові помилки «Іноземець обраний головою сільської ради» Коментар іноземець не може бути обраний до будь-якого органу державної влади в Україні (виходячи із змісту ст. 38, 70 Конституції України). Депутатом, сільським, селищним, міським головою може бути обраний громадянин України, який має право голосу відповідно до статті 70 Конституції України (ст. 193 Виборчого кодексу України)
4. Правові помилки: «Іноземець не платить податки, тому що обраний головою сільської ради» Коментар перебування на посаді сільського голови не є підставою для надання пільг по сплаті податків. Є певні види місцевих податків, на які місцева рада може встановити пільгу, але виходячи з майнового стану, рівня доходів платників податків ( (виходячи із змісту п.30.2 ст. 30 Податкового кодексу України). При цьому слід мати на увазі, що місцевим радам не дозволяється встановлювати індивідуальні пільгові ставки місцевих податків і зборів для окремих юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців і фізичних осіб або звільняти їх від сплати таких податків та зборів ( пп 12.3.7 п. 12.3 ст. 12 Податкового кодексу України)
5. Правова помилка: «скорочують необхідний для отримання громадянства строк проживання в Україні до одного року» Коментар Для отримання громадянства безперервний строк проживання в Україні має бути 5 років. Ця умова не поширюється на іноземців, які перебувають у шлюбі з громадянином України понад два роки (а не один рік, як зазначено у завданні) (ст. 9 Закону України «Про громадянство України»)
6. Правові помилки: «для усиновлених дітей термін проживання в Україні для отримання громадянства – 20 років» Коментар Дитина, яка є особою без громадянства або іноземцем і яку усиновляє подружжя, один з якого є громадянином України, а другий - іноземцем, стає громадянином України з моменту набрання чинності рішенням про усиновлення, незалежно від того, проживає вона постійно в Україні чи за кордоном. (ст. 11 Закону України «Про громадянство України»)
7. Правові помилки «Батьки мають намір опротестувати у Верховній Раді положення українського законодавства» Коментар Верхова Рада є законодавчим органом, а не судовим, а тому звертатися до неї з питанням опротестування будь-якого рішення чи норм закону невірно (виходячи із змісту ст.ст. 6, 75, 85 Конституції України)
Пояснення:
Відповідь:
Вважаю, що суд повинен задовольнити позов ТОВ "СКІФ", так як завод "Кварц" порушив вимоги чинного законодавства.
Згідно вимог ст. 33 Закону України «Про відходи» зберігання та видалення відходів здійснюються в місцях, визначених органами місцевого самоврядування з врахуванням вимог земельного та природоохоронного законодавства... Визначені для зберігання та видалення відходів місця чи об'єкти повинні використовуватися лише для відходів, заявлених на одержання дозволу на здійснення операцій у сфері поводження з відходами. Забороняється несанкціоноване скидання і розміщення відходів, у тому числі побутових, у підземних горизонтах, на території міст та інших населених пунктів, на територіях природно-заповідного фонду, на землях природоохоронного, оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення, в межах водоохоронних зон та зон санітарної охорони водних об'єктів, в інших місцях, що може створювати небезпеку для навколишнього природного середовища та здоров'я людини. Захоронення відходів у надрах допускається у виняткових випадках за результатами спеціальних досліджень з дотриманням норм і правил, передбачених законодавством України.
Згідно ст. 19 Земельного кодексу України землі України за основним цільовим призначенням поділяються на такі категорії:
а) землі сільськогосподарського призначення;
б) землі житлової та громадської забудови;
в) землі природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення;
г) землі оздоровчого призначення;
ґ) землі рекреаційного призначення;
д) землі історико-культурного призначення;
е) землі лісогосподарського призначення;
є) землі водного фонду;
ж) землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
Пояснення: