М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Отличница846
Отличница846
20.07.2022 01:49 •  Право

Сергій мовчан з приводу закінчення школи отримав від бабусі подарунок – магнітофон. через деякий час він спитав бабусю чи не буде вона заперечувати проти того, щоб він обміняв магнітофон на відеокамеру, яка належить його товаришу колобову. бабуся не заперечувала й письмово оформила свою згоду на укладення правочину. обмін відбувся. батько сергія дізнавшись про обмін , звернувся до колобова з вимогою повернути магнітофон і забрати відеокамеру, оскільки він своєї згоди на обмін не давав. колобов відмовився і пояснив , що наскільки йому відомо, магнітофон подарував сергію не батько, а бабуся, яка дала письмову згоду на укладення правочину. за таких обставин, як вважав колобов , неповнолітній сергій не потребує згоди батька на укладення правочину. хто правий у цьому спорі? чи переміниться рішення , якщо мати сергія дасть згоду на обмін по проханню бабусі?

👇
Ответ:
supersupersup1
supersupersup1
20.07.2022
1. Правий у цьому спорі батько.
2. Так, якщо мати дасть письмову згоду. ст 222 ч.1 ЦК України, наголошоє на тому, що правочин, який неповнолітня особа вчинила без згоди батьків, може бути згодом схвалений ними у порядку, встановленому статтею 221 цього кодексу. 
Якщо звертатися до ЦК України, то в ст. 32 ч. 2, 4, чітко вказано, що згода на вчинення неповнолітньою особою правочину має бути одержана від батьків або піклувальника та органу опіки та піклування відповідно до закону.
4,7(42 оценок)
Ответ:
izzteleuov
izzteleuov
20.07.2022
В цьому спорі правий Колобов адже бабуся подарувала Сергію магнітофон тому вона має право дати згоду на обмін речами.
Рішення не переміниться бабуся і так права адже магнітофон вона купила за свої кошти тому і має право розпорядитися ним без дозволу батьків а якщо б  мама і тато купили б магнітофон тоді звісно був би правий батько а так вони до того магнітофона зовсім не причетні.Тому Колобов був правий!
4,7(19 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
t0l1k
t0l1k
20.07.2022

Для встановлення чіткої відповіді після народження дитини Віктору та дитині повинні зробити тест на ДНК. Тоді можна зрозуміти чи насправді він батько.

А загалі Валентина не може змусити Віктора одружитися з нею. Він має право на свою думку. Навіть якщо дитина від нього, то він не зобов'язаний бути одружений. Валентина може стати матір'ю одиначкою. Якщо тест підтвердить що дитини саме від Віктора. То він буде зобов'язаний сплачувати аліменти, якщо Валентина не подасть на позбавлення його від батьківських прав.

4,4(74 оценок)
Ответ:
nkaracheva
nkaracheva
20.07.2022

1. Крім правочинів, передбачених статтею 31 цього Кодексу, фізична особа у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років (неповнолітня особа) має право:

1) самостійно розпоряджатися своїм заробітком, стипендією або іншими доходами;

2) самостійно здійснювати права на результати інтелектуальної, творчої діяльності, що охороняються законом;

3) бути учасником (засновником) юридичних осіб, якщо це не заборонено законом або установчими документами юридичної особи;

4) самостійно укладати договір банківського вкладу (рахунку) та розпоряджатися вкладом, внесеним нею на своє ім'я (грошовими коштами на рахунку).

2. Неповнолітня особа вчиняє інші правочини за згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальників.

На вчинення неповнолітньою особою правочину щодо транспортних засобів або нерухомого майна повинна бути письмова нотаріально посвідчена згода батьків (усиновлювачів) або піклувальника і дозвіл органу опіки та піклування.

3. Неповнолітня особа може розпоряджатися грошовими коштами, що внесені повністю або частково іншими особами у фінансову установу на її ім'я, за згодою органу опіки та піклування та батьків (усиновлювачів) або піклувальника.

{Частина третя статті 32 в редакції Закону № 3201-IV від 15.12.2005}

4. Згода на вчинення неповнолітньою особою правочину має бути одержана від батьків (усиновлювачів) або піклувальника та органу опіки та піклування відповідно до закону.

{Частина четверта статті 32 в редакції Закону № 3201-IV від 15.12.2005; із змінами, внесеними згідно із Законом № 3234-VI від 19.04.2011}

5. За наявності достатніх підстав суд за заявою батьків (усиновлювачів), піклувальника, органу опіки та піклування може обмежити право неповнолітньої особи самостійно розпоряджатися своїм заробітком, стипендією чи іншими доходами або позбавити її цього права.

Суд скасовує своє рішення про обмеження або позбавлення цього права, якщо відпали обставини, які були підставою для його прийняття.

6. Порядок обмеження цивільної дієздатності неповнолітньої особи встановлюється Цивільним процесуальним кодексом України

Объяснение:

4,4(39 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ