Для встановлення чіткої відповіді після народження дитини Віктору та дитині повинні зробити тест на ДНК. Тоді можна зрозуміти чи насправді він батько.
А загалі Валентина не може змусити Віктора одружитися з нею. Він має право на свою думку. Навіть якщо дитина від нього, то він не зобов'язаний бути одружений. Валентина може стати матір'ю одиначкою. Якщо тест підтвердить що дитини саме від Віктора. То він буде зобов'язаний сплачувати аліменти, якщо Валентина не подасть на позбавлення його від батьківських прав.
1. Крім правочинів, передбачених статтею 31 цього Кодексу, фізична особа у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років (неповнолітня особа) має право:
1) самостійно розпоряджатися своїм заробітком, стипендією або іншими доходами;
2) самостійно здійснювати права на результати інтелектуальної, творчої діяльності, що охороняються законом;
3) бути учасником (засновником) юридичних осіб, якщо це не заборонено законом або установчими документами юридичної особи;
4) самостійно укладати договір банківського вкладу (рахунку) та розпоряджатися вкладом, внесеним нею на своє ім'я (грошовими коштами на рахунку).
2. Неповнолітня особа вчиняє інші правочини за згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальників.
На вчинення неповнолітньою особою правочину щодо транспортних засобів або нерухомого майна повинна бути письмова нотаріально посвідчена згода батьків (усиновлювачів) або піклувальника і дозвіл органу опіки та піклування.
3. Неповнолітня особа може розпоряджатися грошовими коштами, що внесені повністю або частково іншими особами у фінансову установу на її ім'я, за згодою органу опіки та піклування та батьків (усиновлювачів) або піклувальника.
{Частина третя статті 32 в редакції Закону № 3201-IV від 15.12.2005}
4. Згода на вчинення неповнолітньою особою правочину має бути одержана від батьків (усиновлювачів) або піклувальника та органу опіки та піклування відповідно до закону.
{Частина четверта статті 32 в редакції Закону № 3201-IV від 15.12.2005; із змінами, внесеними згідно із Законом № 3234-VI від 19.04.2011}
5. За наявності достатніх підстав суд за заявою батьків (усиновлювачів), піклувальника, органу опіки та піклування може обмежити право неповнолітньої особи самостійно розпоряджатися своїм заробітком, стипендією чи іншими доходами або позбавити її цього права.
Суд скасовує своє рішення про обмеження або позбавлення цього права, якщо відпали обставини, які були підставою для його прийняття.
6. Порядок обмеження цивільної дієздатності неповнолітньої особи встановлюється Цивільним процесуальним кодексом України
Объяснение:
2. Так, якщо мати дасть письмову згоду. ст 222 ч.1 ЦК України, наголошоє на тому, що правочин, який неповнолітня особа вчинила без згоди батьків, може бути згодом схвалений ними у порядку, встановленому статтею 221 цього кодексу.
Якщо звертатися до ЦК України, то в ст. 32 ч. 2, 4, чітко вказано, що згода на вчинення неповнолітньою особою правочину має бути одержана від батьків або піклувальника та органу опіки та піклування відповідно до закону.