М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
аннаксения
аннаксения
11.08.2020 20:09 •  Право

Входе судебного заседания (в 2006 году) возник вопрос о действительности доверенности. одна сторона утверждала, что доверенность недействительна, поскольку не содержит даты выдачи. другая сторона указывала на то, что смысл доверенности заключается в сроке ее действия, дата выдачи нужна только в том случае, если срок определяется отрезком времени; в спорной доверенности стоит фраза «срок действия – по 31 декабря 2008 г.», поэтому она действительна. определите, является ли доверенность действительной.

👇
Ответ:
beliaeva201
beliaeva201
11.08.2020
Статья 186. Срок доверенности
1. Срок действия доверенности не может превышать трех лет. Если срок в доверенности не указан, она сохраняет силу в течение года со дня ее совершения.
Доверенность, в которой не указана дата ее совершения, ничтожна.
4,6(15 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Мария55445
Мария55445
11.08.2020
Під час контрольної роботи з правознавства,Олеся демонструючи свої знання з правознавства,навела приклад застосування норм права на практиці:
"Олексій Олександрович раптово розбагатів орендувавШИ земельну ділянку НА території підсобного господарства коледжу, де вирощував сільськогосподарські культури, а коли тривалість оренди ЗАКІНЧИЛАСЬ, ділянка перейшла йому В ЙОГО власність. Потім він її вигідно продав. З отриманими грошима Олексій Олександрович поїхав до Києва, де познайомився з резидентом США і купив у нього ліцензію на торгівлю спиртними напоями. Після повернення додому він був притягнутий до матеріальної відповідальності прокуратурою міста за порушення правил розпорядку коледжу. "

=> Я замінив деякі слова и повиправляв твої,також замінив знаки(коми),поставив їх в правильній послідовності
4,4(81 оценок)
Ответ:
kpopersha13
kpopersha13
11.08.2020

ответ: Скоєння адміністративного проступку неповнолітнім є обставиною, що пом’якшує відповідальність.

Объяснение:

Пояснюється це тим, що неповнолітні загалом не мають стійкої психіки, достатнього життєвого досвіду, на­вичок правочинної поведінки, не завжди усвідомлюють шкоду від заподіяного, легко піддаються впливу інших осіб, особливо старших за віком, що часто стають організаторами або підбурювачами правопорушень, ураховується також, що неповнолітні легко піддаються виховному впливу і можуть виправитись без застосування до них жорстких заходів адміністративного стягнення.

4,6(89 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ