М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
mendozzzakortd
mendozzzakortd
14.05.2023 23:39 •  Право

Какие проблемы рассматриваются в рамках гражданских правоотношений?

👇
Ответ:
Aika2216
Aika2216
14.05.2023
Личные имущественные и неимущественные отношения.
4,4(11 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
rukozhop2002
rukozhop2002
14.05.2023

ответ: Стереотипизация (от «стереотип») — восприятие, классификация и оценка объектов, событий, индивидов путём распространения на них характеристик какой-либо социальной группы или социальных явлений на основе определенных представлений, выработанных стереотипов.

Правосознание' — это одна из форм общественного сознания, представляющая собой систему правовых взглядов, теорий, идей, представлений, убеждений, оценок, настроений, чувств, в которых выражается отношение индивидов, социальных групп, всего общества к существующему и желаемому праву, к правовым явлениям, к поведению людей в сфере права, то есть, это субъективное восприятие правовых явлений людьми.

Объяснение: правосознание, идеи которого продиктованы стереотипами

4,4(65 оценок)
Ответ:
bilpi
bilpi
14.05.2023

Відповідь:

Відповідно до вимог ст. 1218 Цивільного кодексу України (далі- ЦК України)  до складу спадщини входять усі права та обов'язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті. За умовами ст. 1219 Цивільного кодексу «Не входять до складу спадщини права та обов'язки, що нерозривно пов'язані з особою спадкодавця, зокрема: 1) особисті немайнові права; 2) право на участь у товариствах та право членства в об'єднаннях громадян, якщо інше не встановлено законом або їх установчими документами; 3) право на відшкодування шкоди, завданої каліцтвом або іншим ушкодженням здоров'я; 4) права на аліменти, пенсію, до або інші виплати, встановлені законом; 5) права та обов'язки особи як кредитора або боржника, передбачені статтею 608 цього Кодексу.

За умовами частини 2 ст. 608 ЦК України зобов'язання припиняється смертю кредитора, якщо воно є нерозривно пов'язаним з особою кредитора. Смерть фізичної особи  - боржника припиняє зобов'язання лише тоді, коли воно нерозривно пов'язане з особою боржника, а тому іншою особою не може бути виконане (з урахуванням умов, встановлених договором). Так, договір замовлення портрета може бути виконаний тільки особою-митцем, обов'язок якого об'єктивно не може перейти до спадкоємців. Аліменти за законом сплачуються тільки конкретно визначеним особам, смерть яких припиняє аліментне зобов'язання. Якщо договір дарування передбачає передання дарунка в майбутньому (у встановлений термін, зі спливом певного строку, з настанням відкладальної умови), зобов'язання дарування припиняється, якщо дарувальник помре до настання моменту передання дарунку (ч. 3 ст. 723 ЦК). Смертю набувача припиняється зобов'язання довічного утримання (догляду), якщо у нього немає спадкоємців, або вони відмовилися від прийняття спадщини (вона відповідно до ч. 5 ст. 1273 ЦК має бути тільки безумовною і беззастережною). Наслідком припинення зобов'язання в такому випадку є перехід права власності на майно, раніше передане відчужувачем набувачеві, до відчужувача (ч. 2 ст. 757 ЦК). Із загального правила ч. 1 ст. 608 ЦК випливає, що смертю боржника припиняються зобов'язання щодо створення на замовлення і використання об'єкта права інтелектуальної власності (ст. 1112 ЦК), зобов'язання щодо управління майном (ст. 1029 ЦК), інші зобов'язання, виконання яких вимагає кваліфікації або правового статусу, що належали боржнику.  (якщо потрібно, то можете у своїй відповіді перелік прикладів договорів, за якими зобов"язання нерозривно пов"язані з боржником, скоротити))

Виходячи із зазначеного, можна зробити висновок, що зобовʼязання за договором позики входить до складу спадщини (ця позиція знайшла своє підтвердження і у Постанові Верховного Суду від 18.09.2019 року у справі  № 640/6274/16-ц).  Отже, до Івана, як до спадкоємця, який прийняв спадщину, переходять крім  прав спадкодавця також і його зобовʼязання по договору  позики.  

Пояснення:

4,6(57 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ