М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
MaМа
MaМа
22.05.2022 20:01 •  Право

До принятия нового уголовного кодекса рф котов был признан виновным в совершении преступления. на момент принятия нового уголовного кодекса, который смягчил наказание (т.е. снизил срок лишения свободы за совершение этого преступления), котов отбывал наказание в колонии. решите по быстрому

👇
Ответ:
SharagaXD
SharagaXD
22.05.2022
Котову урежут срок, тобиш он будет сидеть менше в связи с изменениями в законодательстве
4,4(54 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
KiskaDasha
KiskaDasha
22.05.2022

Відповідь:

1) Державна влада - це б керівництва (керування) суспільством для якого характерна опора на спеціальний апарат примуса (авторитет чинності).

Дієздатність — це здатність своїми діями набувати для себе цивільні права і самостійно їх здійснювати, а також здатність своїми діями створювати для себе цивільні обов'язки, самостійно їх виконувати та нести відповідальність у разі їх невиконання.

Правовий прецедент – перше рішення суду або адміністративного органу з конкретної справи, яке стало обов'язковим правилом для подальших аналогічних випадків, характерних для англосаксонської системи права.

Соціальні норми - правила поведінки загального характеру, що складаються у відносинах між людьми в суспільстві в зв'язку з проявом їх волі (інтересу) і забезпечуються різними засобами соціального впливу.

Право - це обумовлена природою людини і суспільства система регулювання суспільних відносин, що виражає свободу особистості, та якій притаманні нормативність, формальна визначеність в офіційних джерелах і забезпеченість можливістю державного примусу.

Правопорушення - це неправомірне (протиправне) суспільно-шкідливе винне діяння (дія чи бездіяльність) деліктоздатної особи, за вчинення якого особа може бути притягнута до юридичної відповідальності.

Юридичні факти - це обставини, що виникли у житті певних суб'єктів, з настанням яких правові норми пов'язують настання відповідних юридичних наслідків, тобто виникнення, зміну або припинення правовідносин.

2)Основні форми державного правління: республіка і монархія. (Виборна монархія , Суперпрезидентська республіка , Теократична республіка , Некласичні республіки).

Види соціальних норм: моральні, правові, релігійні, корпоративні, сімейні, естетичні. Також до соціальних норм відносять звичаї та традиції.

Ознаки права: право встановлюється або санкціонується державою, нормативність права, загальнообов'язковість права, формальна визначеність права, системність права, державна забезпеченість,  регулятивний характер права.

Джерела права: Правовий звичай, Нормативно-правовий акт, Правовий прецедент, Нормативно-правовий договір, Правова доктрина, Релігійно-правова норма, Міжнародно-правовий акт.

Види шкоди: відповідно до ст. 55 КПК виділяються такі види шкоди: 1) моральна, 2) фізична, 3) майнова.

Методи регулювання суспільних учасників правопорушень: імперативний та диспозитивний.

Форми політичного режиму: демократичний та авторитарний.

3) Демократія - це політичний режим, за якого єдиним легітимним джерелом влади в державі визнаються її громадяни.

Демократична держава - це держава, заснована на здійсненні народовладдя шляхом забезпечення прав громадян, їх рівної участі у формуванні державної влади і контролі за її діяльністю.

Правовідносини - це специфічні суспільні відносини, що виникають на підставі норм права, учасники яких є носіями суб’єктивних прав та юридичних обов’язків.

Форми державного устрою - це б територіальної організації держави, що визначається принципами взаємовідносин держави як цілого і її територіальних складових.

Пояснення:

4,5(69 оценок)
Ответ:
popirina2001
popirina2001
22.05.2022
1. органы власти.  законодательная: федеральное собрание (верхняя палата: совет федерации, нижняя палата: гос.дума) исполнительная: правительство рф 2. особенности формирования. законодательная: выборность на основе всеобщего избирательного права исполнительная: путем назначений 3. правомочия. законодательная: право принимать законы, бюджеты, осуществлять парламентский контроль за исполнительной властью исполнительная: право организовывать исполнение законом, вести сферами и отраслями гос и хоз-культ строительства
4,6(88 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ