М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kriwonos
kriwonos
20.06.2021 18:27 •  Право

Наведіть приклади різних юридичних фактів .які ви знаете

👇
Ответ:
елена1154
елена1154
20.06.2021
полягають у наявності/відсутності певних явищ чи процесів матеріального світу;мають конкретний зміст, існують у певному місці і часі;несуть інформацію про стан суспільних відносин, що входять до предмета правового регулювання;мають зовнішню об'єктивацію: думки, духовне життя людини не можуть бути юридичними фактами;зафіксовані у встановленій законодавством формі;прямо чи непрямо передбачені нормами права;тягнуть за собою передбачені нормою юридичні наслідки.
4,8(84 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
iro4ka0505
iro4ka0505
20.06.2021

ответ:Миграция населения — переселение людей из одного региона (государства) в другой, в ряде случаев большими группами и на большие расстояния.

Российская учёная О. Д. Воробьёва в своих работах пишет, что миграция населения — это «любое территориальное перемещение населения, связанное с пересечением как внешних, так и внутренних границ административно-территориальных образований с целью перемены постоянного места жительства или временного пребывания на территории для осуществления учёбы или трудовой деятельности независимо от того, под превалирующим воздействием каких факторов оно происходит — притягивающих или выталкивающих»

Объяснение:

4,4(54 оценок)
Ответ:
IVANICH31
IVANICH31
20.06.2021

        Написати твір-мініатюру на тему «Мої правила життя» пропоную так:

         Всі ми живемо у суспільстві, яке роками випрацьовувало свої правила. Правила мого життя тісно пов’язані із загальноприйнятими суспільними правилами та людськими правами. Якби кожна людина дослухалась цих правил та зважала на людські права, то й горя б у світі було б менше.

       Кожна людина має право на своє життя. Я це усвідомлюю, тому ніколи не посягатиму на чуже життя. Це і є моїм першим правилом. Кожна особа хоче гідного існування. Нікому не будуть приємні побиття, залякування, посягання на свободу тощо. Тобто ніколи не можна чинити моральний та фізичний впливи на людину.

      Також кожна особа має що-небудь у своїй власності. Будинок, машину та й навіть мобільний телефон. Я ніколи не маю права посягати на чуже майно! Ці три правила – основні правила мого життя, які відбивають мій світогляд. Я вважаю, що кожна людина має виробити свої високоморальні правила життя для того, щоб у суспільстві було менше потерпань від людських вчинків.

4,4(65 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ