1
Объяснение:
Дані дії містять в собі юридичний склад адміністративного правопорушення (ст..127 КУ про АП) Об'єкт - правила дорожнього руху для пішоходів.
Об'єктивна сторона - непокору пішоходів сигналам регулювання дорожнього руху.
Суб'єкт - мати, буде нести відповідальність; дочка не є деліктоздатної особою.
Суб'єктивна сторона - вина матері, яка здійснила протиправне діяння, свідомо порушивши правила пішоходів, обтяжена залученням в протиправне діяння малолітньої дитини.
2
Відповідь. Такі дії включають в себе юридичний склад адміністративного правопорушення (ст..178 КУ про АП) Об'єкт - громадський порядок.
Об'єктивна сторона - розпивання спиртних напоїв в громадських місцях.
Суб'єкт - К (17 р.) - деліктоздатна особа, яка підлягає адміністративної відповідальності, до якого можна застосовувати адміністративне стягнення або міру адміністративного впливу як до неповнолітніх
З (15 р.) - неделіктоздатна особа. До адміністративної відповідальності можуть бути притягнуті батьки за невиконання обов'язків по вихованню дітей (ст .. 184 КУ про АП).
Суб'єктивна сторона - діяння осіб у формі дії, вина у формі умислу.
3
Відповідь. Дані дії містять в собі юридичний склад адміністративного правопорушення (ст..198 КУ про АП)
Об'єкт - встановлений порядок управління. Об'єктивна сторона - псування паспорта.
Суб'єкт - Д (19 р) - деліктоздатна особа, яка підлягає адміністративної відповідальності.Суб'єктивна сторона - діяння у формі дії, вина у формі умислу.
4
Відповідь. Дані дії містять в собі юридичний склад кримінального правопорушення (ст. 259 ККУ “Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності”)
5
Відповідь. Дані дії містять в собі юридичний склад кримінального правопорушення (ст. 414 ККУ “Порушення правил поводження зі зброєю, а також із речовинами і предметами, що становлять підвищену небезпеку для оточення”) тому, що дії заподіяли потерпілому тілесні ушкодження, що спричинили смерть.
Глобальная деревня — термин, введённый Маршаллом Маклюэном в его книгах «Галактика Гутенберга. Становление человека печатающего» (The Gutenberg Galaxy: The Making of Typographic Man, 1962) и «Понимание средств коммуникации: внешние продолжения человека» (Understanding Media: The Extensions of Man, 1964) для понимания положения, сложившегося на планете с появлением электричества как средства мгновенной связи и производных от него электронных средств коммуникации: Маклюэн показывает, как в результате Земной шар «сжался» до размеров «деревни» (наступило время имплозии), стала в принципе возможной мгновенная интерактивная передача сообщений из любой точки мира в любые другие и в этой связи стали появляться всё более качественные программные продукты (см. Social Software)[1]. Глобальная деревня «абсолютно обеспечивает несогласие по всем вопросам» (McLuhan: Hot & Cool, NY, Signet Books published by The New American Library, Inc., 1967, p. 272).
Ініціатори цього закону і його захисники висувають такі аргументи:
1. Зниження віку відповідальності за кримінальні злочини до 12 років дозволить ізолювати більше число злочинців від суспільства.
2. Говорити про те, що 12-річні злочинці не усвідомлюють своїх дій, не доводиться - вони часто скоюють злочини усвідомлено і намагаються замести сліди. 3. В цілому ряді країн світу підлітки залучаються до кримінальної відповідальності з цього і навіть більш юного віку. Так, в деяких штатах США діти старше 10 років, які вчинили особливо тяжкий злочин, можуть бути засуджені до довічного ув'язнення (при загальному віці схильності кримінальної відповідальності з 16 років). Також з 10 років можна підпасти під суд в Англії, Австралії, Швейцарії. Кримінальна відповідальність з 13 років настає у Франції, з 14 - в Німеччині і Японії, в інших країнах Євросоюзу - від 13 до 18 років. В Ірландії, як і в деяких східних країнах, можна відправити в колонію 7-річну дитину.
Свої аргументи висувають і противники введення закону:
1. На думку ряду експертів, тяжкі злочини, вчинені в такому юному віці - ознака психічних відхилень. Відповідно, таких підлітків слід лікувати, а не саджати у в'язницю. До того ж деякі експерти, зокрема дитячий омбудсмен Павло Астахов, посилаючись на дані психологів, стверджує, що сьогодні відбувається уповільнення темпів розвитку підлітків: сучасні дівчата в середньому досягають психофізіологічної зрілості до 18 років, а юнаки - до 20. І, за його думку, ці дані говорять про неприпустимість зниження віку кримінальної відповідальності (відзначимо, що є і прямо протилежні висновки на цей рахунок - а саме, про більш ранньому дорослішання підлітків в даний час).
2. У країні відсутня ювенальна юстиція, система психологічної до підліткам та малолітнім злочинцям. Введення нового закону остаточно перекреслить надії на його створення: набагато простіше і дешевше посадити підлітка в тюрму, ніж займатися його перевихованням.
3. Строгість або зниження віку покарання не зупинить і не скоротить кількість злочинів у підлітковому середовищі, де мотивація до скоєння злочину може бути вище страху покарання.
4. У колоніях для малолітніх сильно криміналізованих атмосфера, існує жорстка ієрархія. Там дуже високий відсоток згвалтованих підлітків. В результаті з таких колоній вийде ще більш запеклий злочинець, схильний до рецидиву. За словами правозахисника Валерія Борщова, рецидив серед малолітніх злочинців становить 40%.
5. Реалізація законопроекту повертає нас до репресій тоталітарних часів, коли вводилися аналогічні закони зі зменшенням віку відповідальності за кримінальні злочини.