1. ні, оскільки йому не мали права давати роботу, по особу офіційно не прийняли. Також про звільнення працівника потрібно попереджати за 2 тижні
2. відмовити, через те, що вона порушує норми укладення трудового договору
3. тут я не до кінця знаю. Суд не має звертати увагу на інших робітників. І як працівниця працює уже 15 років, будучи студенткою.
Краще написати: "Суд має відхилити звернення, адже на працевлаштування повнолітньої особи наявність дітей не впливає"
4. Суд може повернути роботу, адже прогул може каратися не тільки звільненням, а й доганою, яку в цьому випадку мусить виплатити працівник, якому повертають роботу
5. Суд має врахувати побажання жінки
1. Працівникам повинні оплатити виконану працю
2. Так, адже відсутність відпустки повинна бути компенсована
3. Ні, адже... (текст на фото)
1. так. фото
2. Директор не правий, оскільки він мав по пояснювальну записку. Суд має зняти догану
Объяснение:
Правопоря́док — состояние общественных отношений, при котором обеспечивается соблюдение закона и иных правовых норм, одна из составных частей общественного порядка. Это состояние фактической урегулированности социальных связей, качественное выражение законности.
Правопорядок характеризуется уровнем законности в государстве и степенью реализации прав и свобод граждан, а также исполнением ими и государственными органами возложенных законом обязанностей.
Основными признаками правопорядка являются:
Правовідносини — врегульовані нормами права суспільні відносини, учасники яких мають суб'єктивні права та юридичні обов'язки. Правові відносини виникають тоді, і тільки тоді, коли відношення регулюється нормами права. Правові відносини на відміну від інших суспільних відносин охороняються державною владою від порушень.
Види :
Відносні — в яких реалізація суб'єктивних прав однієї особи можлива лише через виконання обов'язків іншою особою. Абсолютні — засновані на можливості безпосереднього використання суб'єктом своїх суб'єктивних прав без втручання інших суб'єктів у сферу його діяльності
Суб'єкти правовідносин поділяються :
Індивідуальні (наприклад, фізична особа, посадова особа). До індивідуальних суб'єктів відносяться громадяни даної держави, іноземні громадяни, особи без громадянства і такі, що мають подвійне громадянство.
Колективні (юридична особа, орган державної влади та ін). До колективних суб'єктів можна виділити державно-територіальні утворення (держави, суб'єкти федерацій, міста, райони й інші територіальні одиниці, виборчі округи), їхнє населення, і також організації (державні органи, суспільні об'єднання, підприємства, комерційні структури і інші.