М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Callll
Callll
10.03.2022 10:55 •  Право

Юрисконсульт сбытовой организации ефремчик пропустил срок исковой давности, в результате чего 10 января гражданский суд отказал в иске организации к должнику на сумму 1 млн. 708 тыс. руб. 31 января директор распорядился взыскать всю эту сумму с ефремчика, и при очередной выдаче зарплаты с него удержали 50% его среднемесячного заработка, равного 320 тыс. руб.ефремчик обратился в ктс с требованием отменить распоряжение директора о привлечении его к материальной ответственности и взыскать в его пользу удержанную сумму. ефремчик указал, что в пропуске срока исковой давности виновата бухгалтерия, которая передала ему необходимые для представления в гражданский суд документы только за сутки до истечения срока, а он был занят в тот день другими служебными делами. кроме того, директор пропустил срок привлечения его к материальной ответственности. однако ктс отказалась принять у ефремчика заявление, мотивируя это тем, что он не является членом профсоюза. в результате ефремчика был вынужден обратиться с иском в суд.какое решение должен вынести суд? какие нарушения законодательства были допущены в этом случае?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
dalepidorasp0833z
dalepidorasp0833z
10.03.2022
Терроризм — политика, основанная на систематическом применении террора. Несмотря на юридическую силу термина «терроризм», его определение вплоть до настоящего времени остается неоднозначным. Проблема в том, как ограничить определение терроризма, чтобы под него не попадали деяния легитимных борцов. Тем, что превращает нормальных людей в психов. И тех, которые взрывают бомбы, и тех, кто панически боится, что его персонально подорвут. Конечно, он кому-то выгоден, на волне психоза можно и денег заработать и власть захватить.

Исламизм здесь не очень виноват, в конце 19-го века крещеные христиане в России немало людей истребили своими бомбами. На последний не смогу


4,8(50 оценок)
Ответ:
Danefremov03
Danefremov03
10.03.2022
Норма права та стаття нормативного акта: взаємодія

Загальнообов'язковість правової норми та її формальний аспект забезпечуються шляхом її викладу в тексті юридичного документа. При цьому, норму права не слід ототожнювати ні з правовим її текстом, ні з його структурними елементами, оскільки правовий текст завжди є ширшим за обсягом та інформацією, аніж правова норма. По-перше, нормативний акт може вміщати різноманітну інформацію стосовно мети і завдань акта, дефініції. По-друге, у статті акта фіксується лише частина правового правила. Суб'єкт у процесі інтерпретації змісту всіх статей відтворює цілісну правову норму.
При цьому можливі два аспекти співвідношення норми і статті нормативного акта.
I. За повнотою викладу норми у статті нормативно-правового акта розрізняють три
1. Повний, коли елементи норми прямо формулюються у статті (можливо і не повністю) без посилання на інші статті чи акти.
(Усі особи, молодші 18 років, приймаються на роботу лише після попереднього медичного огляду і в подальшому до досягнення 21 року щороку підлягають обов'язковому медичному огляду (ст. 191 КЗпП України.)
2. Відсилочний, коли у статті містяться не всі елементи, а є посилання на інші статті цього ж акта.
(Звільнення від відбування покарання з випробуванням застосовується до неповнолітніх відповідно до статей 75 — 78 цього Кодексу (ст. 104 КК України.)
3. Бланкетний б є різновидом відсилочного. Його своєрідність виявляється у посиланнях не на нормативні положення даного закону, а на інший нормативний акт.
(Молодим спеціалістам — випускникам державних навчальних закладів надається робота за фахом на період не менше трьох років у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України (ст. 197 КЗпП України.)
II. Залежно від рівня нормативного узагальнення розрізняють:
1. Абстрактний б, при якому норма моделює ті чи інші дії у вигляді абстрактного поняття.
(Норма ЦК, що регулює правила застосування цивільного законодавства за аналогією: при неможливості використання аналогії закону права та обов'язки сторін визначаються, виходячи із загальних основ та сенсу цивільного законодавства і вимог розумності та справедливості.)
2. Казуїстичний б надає можливість викласти норму шляхом перерахування чи вказівки на індивідуальні ознаки.
Наприклад, норма, що визначає перешкоди до укладення шлюбу:
— наявність іншого шлюбу;
— наявність відносин родства;
— недієздатність хоча б однієї особи.
Можливо виділити й інш викладу норм права в нормативно-правових актах, які визначаються правилами юдичної техніки. Однак вони мають доповнюючий характер і не впливають суттєво на правозастосовчу практику.
4,4(31 оценок)
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ