1. у травні ви купили зимові чобітки. одягли ви ці чобітки перший раз 20 листопада, через 3 дні у них лопнула підошва. ви звернулися в магазинз метою повернути взуття, але в магазині вам сказали, що термін гарантіїзакінчився, тому вони вам нічим не можуть. ваша думка процю ситуацію.2. ви купили дорогий светр. прийшовши додому ви зрозуміли, що він вам абсолютно не підходить. після довгих роздумів ви вирішили повернутицей светр в магазин. наступного дня ви поїхали до магазину, пояснилипродавцю свою ситуацію (етикетка та чек збережені). продавець відповів: “ні, треба було думати одразу”. ваша думка про дії продавця3. споживач сидорів в.п. придбав у магазині «все для дому» шафу дляодягу. коли споживач розпочав збирати меблі, з’ясувалося, що в комплектінемає відповідної інструкції, без якої неможливо їх зібрати. сидорів в. п.за власні кошти самостійно доставив шафу до магазину і попрохав надатийому інструкцію або повернути кошти. представник магазину зазначив,що інструкцію щодо збирання меблів взагалі не передбачено і відмовивсяприйняти меблі назад до магазину. визначте, які права споживачів булопорушено в цьому випадку. хто має платити за транспортування меблів домагазину? які подальші дії споживача для захисту своїх законних прав?
Прокурором субъекта РФ может быть назначен гражданин не моложе 30 лет, с минимальным стажем в прокуратуре на должностях с классными чинами – семь лет.
Согласно п. 2 Статья 16.1 ФЗ "О прокуратуре РФ" прокурором города и района, может назначаться гражданин, имеющий стаж службы не менее пяти лет в органах и учреждениях прокуратуры на должностях, по которым предусмотрено присвоение классных чинов. Для прокурора города (района) минимальный возраст и стаж в порядке исключения могут быть снижены.
Гражданину Колесникову 27 лет и стаж его работы 4 года, значит, он не может занимать должность прокурора субъекта РФ, но в качестве прокурора города или района его можно назначить при снижении минимального стажа.
Задача 2.
В ходе досудебного производства по уголовному делу прокурор имеет право: давать согласие дознавателю, следователю на возбуждение уголовного дела; возбуждать уголовное дело и поручать его расследование дознавателю, следователю; участвовать в производстве предварительного расследования; поручать органу дознания производство следственных действий; утверждать обвинительное заключение или обвинительный акт и направлять уголовное дело в суд и др.
В настоящее время прокурор не наделен правом возбуждать уголовные дела. Он не вправе проводить по ним расследование. Эти обязанности лежат на органах предварительного следствия и дознания.