Право
Право, 20.10.2019 07:36, graincop

Рассчитать размер ежемесячной страховой выплаты

Ответ
Всего ответов: 2

Другие вопросы по Праву

Предмет
Право, 03.03.2019 16:21, strongbbt
Орган юстиции, зарегистрировавший общественное объединение, неоднократно обнаруживал в его деятельности нарушение устава и делал ему соответствующие письменные . однако реакции руководства общественного объединения по устранению случаев нарушения устава не последовало. после очередной проверки
объединения и обнаружения нарушения устава орган юстиции своим решением приостановил деятельность общественного объединения, а затем ликвидировал его. как вы оцениваете действия органа юстиции? каков порядок и последствия приостановления деятельности общественного объединения и его ликвидации?
Ответов: 2
Предмет
Право, 03.03.2019 18:20, privetjakot
Система трудового права
Ответов: 2
Предмет
Право, 10.03.2019 14:21, tupykomiks
Ть будь ласка, буду дуже вдячна) ситуація № 2 четверо десятикласників антон, василь, петро і сергій, закінчивши 10-й клас, вирішили попрацювати влітку і заробити трохи грошей. вони звернулися до місцевого фермера дбайливого і.п., у якого було 8 тис. га землі, де вирощувалися зернові, соняшник, цукровий буряк, кукурудза, овочі, а також були сад і ферма. зустріч із дбайливим і.п. відбулася на фермерському току. - добрий день, іване петровичу! можна до вас звернутися? - добрий день! а чому й ні? що ви хотіли, хлопці? - та, хотіли попрацювати, грошей підзаробити. чи не знайшлась би у вас для нас робота? - так, так! гарна думка. так і у нас «гаряча» пора, багато роботи. але що ж ви можете робити? - що скажете! - добре, мені потрібен один хлопець для охорони саду. у цьому році чекаємо на добрий врожай, а, як на лихо, перченко захворів, і тепер замість шести охоронців - п’ять. чергувати потрібно по двоє цілу добу, а потім дві доби відпочивати. хто із вас сміливий і витривалий? антон: — я згоден. і.п.: - добре. завтра виходь на зміну о 8-й годині. мені ще потрібно два вантажники на овочеву плантацію - вантажити 30-ти кілограмові ящики. хто бажає? петро і сергій: - ми згодні. ми займаємося в секції важкої атлетики, і це нам під силу. і.п.: - але ж робота в полі з 7-ї години до 19-ї. це врахуйте. петро і сергій: - та це не страшно. ми дома більше працюємо. і.п.: - і ще одна робота помічника зварювальника. підеш, василю? робота не важка - подати метал, підтримати деталь під час зварювання. василь: - згоден. і.п.: - і останнє. сьогодні 10 червня, а гроші я ві вашим батькам у кінці літа, щоб ви не «розтринькали». - а ви нас оформите? - звичайно! запишу в свій записничок. запитання для обговорення 1. як можна назвати угоду, укладену між сторонами? назвіть учасників. що ми про них знаємо? які факти важливі, а які ні? 2. якими нормами регулюється вказана ситуація? яке питання ми повинні розв’язати? 3. дайте оцінку рішенню фермера та підлітків.
Ответов: 3
Предмет
Право, 11.03.2019 01:36, yyyye
Яким чином українське законодавство регулює можливість здійснення електронного придбання товарів і послуг неповнолітніми?
Ответов: 2
Предмет
Право, 11.03.2019 22:10, Andrey14BLR
Узавданні 8 потрібно визначити пропущене та зайве у запронованому ланцюжку термінов і понять , узагальнити та вказати правове явище у якому вони відпові. визначити пропущене .1.конституційне право ; карне право ; сімейне право ; ; адміністративне право ; цивільне право це :
Ответов: 1
Предмет
Право, 19.03.2020 02:30, Nozzer4K
Особи , які мають громадянство двох і більше держав , це-​
Ответов: 2
Знаешь правильный ответ?
Рассчитать размер ежемесячной страховой выплаты...

Вопросы по предметам

Категория
Литература, 26.07.2019 19:01
Вопросов на сайте: 13553405