М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
JIucenok
JIucenok
25.05.2021 20:25 •  Право

Можно ли уйти не окончив 10
да, в колледж поступить сложно будет, но просто так можно уйти?
у меня имеется аттестат, этого достаточно для того чтобы уйти? ? ​

👇
Ответ:
sofiika17
sofiika17
25.05.2021

ответ:

на данный момент, как я знаю, в нашей школе уходили после 10. думаю можно

4,5(86 оценок)
Ответ:
alena679
alena679
25.05.2021

ответ:

если тебе нет 18 лет, после того, как ты уйдёшь их школы, тебе обязательно надо будет устроиться в колледж, просто так, сидеть дома, ты не сможешь по закону. а так уйти после 10-го можно - да. и посреди 10-го скорее всего тоже можно. после второго полугодия, например, получив табель с текущими оценками. особенно если плохая успеваемость. вряд ли кто то будет насильно держать: )

4,8(86 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Лизик2007
Лизик2007
25.05.2021

гідно з чинним законодавством, при влаштуванні на роботу працівник зобов’язаний подати роботодавцеві трудову книжку, оформлену в установленому порядку, а роботодавець натомість повинен у подальшому забезпечити її належне ведення. однак зрозуміло, що особи, які працевлаштовуються вперше, не можуть пред’явити трудову книжку, оскільки її в них ще просто немає. за таких обставин роботодавець, який надає перше робоче місце працівникові, має оформити йому трудову книжку    і внести до неї перший запис про прийняття на роботу.

для заповнення трудової книжки та занесення до неї відповідних записів особи, які вперше стають до роботи, повинні подати паспорт, а за наявності ― ще й диплом або інший документ про освіту чи професійну підготовку. військовослужбовці, звільнені зі збройних сил україни, окрім  вказаних документів, також мають пред’явити військовий квиток, а особи, звільнені з місць відбування покарання за кримінальний злочин ―  довідку про звільнення.

загальний зразок бланка трудової книжки затверджено постановою кабінету  міністрів україни «про трудові книжки працівників» від 27 квітня 1993 р. № 301 (далі ― постанова кму № 301), згідно з яким трудова книжка складається з п’яти розділів: «відомості про працівника», «відомості про роботу», «відомості про нагородження», «відомості про » та «відомості про пенсію». перелік відомостей, які мають міститися у певних розділах трудової книжки, наведено у відповідних положеннях інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої спільним наказом міністерства праці україни, міністерства юстиції україни та міністерства соціального захисту населення україни від 29 липня 1993 р. № 58 (далі ― інструкція № 58).

так, у розділі «відомості про працівника», тобто на титульному аркуші трудової книжки, мають бути викладені загальні відомості про працівника ―  його прізвище, ім’я та по батькові (повністю, без або заміни імені та по батькові ініціалами), а також дата народження.  зазначені відомості вносяться до трудової книжки одноразово (при її першому заповненні) на підставі паспорта працівника або свідоцтва про народження.

після зазначення дати заповнення трудової книжки працівник своїм підписом завіряє правильність внесених відомостей. першу сторінку (титульний аркуш) трудової книжки підписує особа, відповідальна за видачу трудових книжок, після цього ставиться печатка підприємства (або печатка відділу кадрів), на якому вперше заповнюється трудова книжка (п. 2.12. інструкції № 58).

працівникам, які стають на роботу вперше, трудова книжка має бути оформлена не пізніше п’яти днів після прийняття на роботу (ч. 3 ст. 48 кзпп).

4,8(66 оценок)
Ответ:
ivansndreev1223
ivansndreev1223
25.05.2021

Відповідно до статей 23 і 35 КК ( 2001-05 ) конфіскація майна як різновид додаткового кримінального покарання полягає в

примусовому безоплатному вилученні у власність держави всього або частини майна, яке є особистою власністю засудженого, а також

належної йому частки в спільній власності. До складу майна входять речі, предмети, грошові кошти, вклади в банку, акції, облігації,

векселі, чеки, сертифікати та інші цінні папери.

При застосуванні конфіскації майна суди мають на меті посилення кримінального покарання за вчинення переважно корисливих

злочинів.

4,8(69 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ