М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Тявка1
Тявка1
30.12.2021 15:31 •  Право

Малахов в стані сп’яніння вирішив покінчити життя самогубством. Для досягнення цієї мети він угнав пустий автобус і на значній швидкості спрямував його на товсте дерево. Внаслідок цього Малахов заподіяв собі тяжке тілесне ушкодження, пошкодив автобус, заподіявши автопідприємству значні матеріальні збитки. Чи є дії Малахова злочинними?

👇
Ответ:

Так, дії малахова злочинні. Він був у стані алкогольного сп*яніння, вкрав автобус пошкодивши його, тра навколишню середу

Объяснение:

4,6(18 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Кириджа114
Кириджа114
30.12.2021

Объяснение:

Унитарное  государство - форма государственного устройства, при которой государство не имеет в своём составе каких-либо государственных образований, обладающих элементами суверенности, а составляющие его административно-территориальные единицы (области, края, районы, губернии и тому подобное) подчиняются единым центральным органам власти.

Федеративное  государство - форма государственного устройства, при которой части государства являются государственными образованиями, обладающими юридически определённой политической самостоятельностью в рамках федерации.

Конфедерация - союз суверенных государств, заключивших конфедеративный договор и таким образом объединившихся для решения общих задач и проведения совместных действий.

Территория - земельное пространство, ограниченное какими-либо пределами, границами.

Административно-территориальное деле́ние (администрати́вно-территориальное устройство) — разделение территории унитарного государства на части (административно-территориальные единицы), в соответствии с которым строится система местных органов власти.

Государственный аппарат – это система государственных органов, посредством которых реализуется государственная власть, осуществляется выполнение основных функций государства и достижение стоящих перед ним задач.

Гражданство — правовая связь человека и государства, выражающаяся в совокупности их взаимных прав, обязанностей и ответственности.

Правовая система — совокупная связь системы права (в том числе системы законодательства), правовой культуры и правореализации. Правовую систему не следует путать с системой права, которая является лишь частью правовой системы.

Налоговая система – совокупность разных видов налогов, в построении и исчислении которых реализуются определенные принципы.

Судебная система – это совокупность различных видов судов, построенная с учетом федеративного устройства и административно-территориального деления.

4,6(54 оценок)
Ответ:
bilpi
bilpi
30.12.2021

Відповідь:

Відповідно до вимог ст. 1218 Цивільного кодексу України (далі- ЦК України)  до складу спадщини входять усі права та обов'язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті. За умовами ст. 1219 Цивільного кодексу «Не входять до складу спадщини права та обов'язки, що нерозривно пов'язані з особою спадкодавця, зокрема: 1) особисті немайнові права; 2) право на участь у товариствах та право членства в об'єднаннях громадян, якщо інше не встановлено законом або їх установчими документами; 3) право на відшкодування шкоди, завданої каліцтвом або іншим ушкодженням здоров'я; 4) права на аліменти, пенсію, до або інші виплати, встановлені законом; 5) права та обов'язки особи як кредитора або боржника, передбачені статтею 608 цього Кодексу.

За умовами частини 2 ст. 608 ЦК України зобов'язання припиняється смертю кредитора, якщо воно є нерозривно пов'язаним з особою кредитора. Смерть фізичної особи  - боржника припиняє зобов'язання лише тоді, коли воно нерозривно пов'язане з особою боржника, а тому іншою особою не може бути виконане (з урахуванням умов, встановлених договором). Так, договір замовлення портрета може бути виконаний тільки особою-митцем, обов'язок якого об'єктивно не може перейти до спадкоємців. Аліменти за законом сплачуються тільки конкретно визначеним особам, смерть яких припиняє аліментне зобов'язання. Якщо договір дарування передбачає передання дарунка в майбутньому (у встановлений термін, зі спливом певного строку, з настанням відкладальної умови), зобов'язання дарування припиняється, якщо дарувальник помре до настання моменту передання дарунку (ч. 3 ст. 723 ЦК). Смертю набувача припиняється зобов'язання довічного утримання (догляду), якщо у нього немає спадкоємців, або вони відмовилися від прийняття спадщини (вона відповідно до ч. 5 ст. 1273 ЦК має бути тільки безумовною і беззастережною). Наслідком припинення зобов'язання в такому випадку є перехід права власності на майно, раніше передане відчужувачем набувачеві, до відчужувача (ч. 2 ст. 757 ЦК). Із загального правила ч. 1 ст. 608 ЦК випливає, що смертю боржника припиняються зобов'язання щодо створення на замовлення і використання об'єкта права інтелектуальної власності (ст. 1112 ЦК), зобов'язання щодо управління майном (ст. 1029 ЦК), інші зобов'язання, виконання яких вимагає кваліфікації або правового статусу, що належали боржнику.  (якщо потрібно, то можете у своїй відповіді перелік прикладів договорів, за якими зобов"язання нерозривно пов"язані з боржником, скоротити))

Виходячи із зазначеного, можна зробити висновок, що зобовʼязання за договором позики входить до складу спадщини (ця позиція знайшла своє підтвердження і у Постанові Верховного Суду від 18.09.2019 року у справі  № 640/6274/16-ц).  Отже, до Івана, як до спадкоємця, який прийняв спадщину, переходять крім  прав спадкодавця також і його зобовʼязання по договору  позики.  

Пояснення:

4,6(57 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ