М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Эвридэй
Эвридэй
01.07.2022 18:25 •  Право

8. Хто може брати участь у громадських слуханнях?​

👇
Ответ:
pika9999777
pika9999777
01.07.2022

При цьому деякі ради передбачили також, що учасниками громадських слухань, крім членів територіальної громади, можуть бути: депутати ради; посадові особи, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування; представники політичних партій, рухів, професійних і творчих спілок, органів самоорганізації.

4,7(14 оценок)
Ответ:
MaDooon
MaDooon
01.07.2022

При цьому деякі ради передбачили також, що учасниками громадських слухань, крім членів територіальної громади, можуть бути: депутати ради; посадові особи, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування; представники політичних партій, рухів, професійних і творчих спілок, органів самоорганізації.

4,6(70 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
balashova1296
balashova1296
01.07.2022
Кримінальна відповідальність неповнолітніх ст.10 КК України кримінальній відповідальності підлягають особи, яким до вчинення злочину виповнилося 16 років. Особи, які вчинили злочин у віці від 14 до 16 років, підлягають кримінальній відповідальності лише за вбивство, навмисне заподіяння тілесних ушкоджень, що спричинили пошкодження здоров'я, зґвалтування, крадіжку, розбій, злісне чи особливо злісне хуліганство, умисне знищення чи пошкодження державного, колективного майна чи індивідуального майна громадян, що спричинили тяжкі наслідки, а також за навмисні дії, які можуть викликати аварію поїзда. Якщо суд установить, що виправлення особи, яка у віці до 18 років вчинила злочин без значної суспільної небезпеки, можливе без використання кримінальної відповідальності, він може застосувати до неї примусові засоби виховного характеру, що не є кримінальним покаранням: а) передача винного під нагляд батьків чи осіб, які їх заступають; б) передача винного під нагляд громадських організацій чи трудового колективу за їхньою згодою, а також окремих громадян за їхньою згодою; в) направлення винного у спеціальний навчально-виховний чи лікувально-виховний заклад для дітей та підлітків. Як зазначалося вище, до осіб, котрі не досягли 18-річного віку, не може бути застосована смертна кара; строк позбавлення волі не може перевищувати 10 років. Слід зазначити, що згідно з чинним законодавством вчинення злочину неповнолітнім е обставиною, що пом'якшує відповідальність.Цивільно-правова відповідальність неповнолітніх. Неповнолітня особа особисто несе відповідальність за порушення договору, укладеного нею самостійно та договору укладеного за згодою батьків (усиновлювачів), піклувальника. Однак, якщо в неповнолітнього немає майна, достатнього для відшкодування збитків, додаткову відповідальність несуть його батьки (усиновлювачі), піклувальники. Шкода, завдана малолітньою особою (яка не досягла чотирнадцяти років), відшкодовується її батьками (усиновлювачами) або опікуном чи іншою особою, яка здійснює виховання малолітньої особи, - якщо вони не доведуть, що така шкода не є наслідком несумлінного виховання та нагляду за малолітньою особою або ухилення від виховання і нагляду. Якщо малолітня особа завдала шкоди під час перебування під наглядом навчального закладу, закладу охорони здоров’я чи іншого закладу, що зобов’язаний здійснювати нагляд за нею, а також під наглядом особи, ці заклади та особа зобов’язані відшкодувати шкоду, якщо вони не доведуть, що шкоди було завдано не з їхньої вини. Якщо малолітня особа перебувала в закладі, який здійснює функції її опікуна, цей заклад зобов’язаний відшкодувати шкоду, завдану нею, якщо не доведе, що шкоди було завдано не з його вини.
4,5(81 оценок)
Ответ:
Doneore
Doneore
01.07.2022
Потому что невозможно представить систему права без правовых норм, т.е. норм, которые должны быть закреплены в законах. Правовые нормы регулируют достаточно широкий круг правовых отношений в разных областях - это и трудовые, и семейные, и гражданские, уголовные, конституционно-правовые и иные процессуальные правоотношения.
Правовые нормы закрепляют в себе правила - основы для правомерного поведения, а также санкции, т.е. наказания за неправомерность/несоблюдение прописанных норм в законах. - Это очень важный момент.

Таким образом, поскольку нормы права отличаются от других социальных норм (обычаев, традиций и т.д.) тем, что они прописаны в законах/актах и охраняются/обеспечиваются государством при санкций (наказаний), то они являются мельчайшей единицей, строительным элементом системы права.
4,5(90 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ