- Почему Абай утверждает, что нет ничего дороже сердца? - Абай утверждает, что нет ничего дороже сердца, так как все наши чувства, желания и горести - всё самое искреннее происходит благодаря голосу сердца, по его воле.
- Как соотнести с этим возможности человека? - человек может управлять своими поступками - разумом и своей волей при взаимодействии трёх факторов: сердца, разума и воли, и всё это мы можем назвать совестью человека. Но для того, чтобы научиться правильно использовать эти компоненты, человеку необходимо научиться совладать с собой, со своими желаниями и наметить чёткую цель своих поступков, другими словами человек должен развиваться и нравственно совершенствоваться.
- Какие качества человеку расширить свои возможности. Давайте их запишем: «Всегда важно оставаться человеком! Быть разумным, справедливым, честным, сострадательным, добрым и отзывчивым, потому что только благодаря этому человек может действительно считаться нравственно богатым человеком.»
Когда говорят об общении как об обмене информацией, подразумевают коммуникативную сторону общения. Когда говорят о коммуникации в узком смысле слова, прежде всего имеют в виду тот факт, что в ходе совместной деятельности люди обмениваются между собой различными представлениями, идеями, интересами, настроениями и пр. Все это можно рассматривать как информацию. Отсюда можно сделать очень заманчивый вывод и интерпретировать весь процесс человеческой коммуникации в терминах теории информации.
( из интернета)
Объяснение:
Любов це світле, прекрасне почуття, яке послане людині вищими силами, як дорогоцінний дар, який вимагає особливої турботи і уваги. Література це та губка, яка вбирає почуття, властиві людині і відображає їх на папері. Природно, тема кохання не виняток.
Ще з античних часів до нашого часу вона не втрачає своєї актуальності. Про любовні почуттях було багато сказано у світовій літературі, однак така тематика не вичерпані себе ніколи, так як любов поняття, що не має терміну давності і часових меж.
Любов Ромео до Джульєти
Якщо побудувати на честь цього світлого почуття своєрідний пам’ятник з літературних творів, то на першому місці, безперечно, виявиться повість В. Шекспіра « Ромео і Джульєтта» . Ця романтична історія, створена англійським класиком підкорила серця мільйонів читачів.
Що може бути більш розчулює, ніж відчайдушна боротьба двох людей за право бути дарувати любов одне одному! Ромео і Джульєтта гинуть в ім’я любові, і не дивлячись на опір батьків, все ж залишаються разом, нехай навіть не в цьому світі.
Любов Базарова до Одинцової
Але не можна забувати, що любов не завжди виявляється взаємною. Дуже часто вона переростає в справжню трагедію для людини. Яскравим прикладом є головні герої роману Івана Тургенєва «Батьки і діти» . Базаров і Одинцова дві сильні, незалежні особистості.
Але тільки одна людина виявився здатний любити по -справжньому сильно і, як не дивно, це був Базаров. Для Одинцовій ж його почуття не грали абсолютно ніякої ролі. Її холодне, але таке щире байдужість, розбивало серце Базарова.
Взаємні любовні почуття були приречені на смерть, Одинцова навіть не намагалася всерйоз сприймати любов чоловіка, і тим більше, не замислювалася про те, що ранить його душу.