План. 1.Понятие социальной ситуации развития.
2. Связь социальной ситуации развития с психическим развитием ребёнка.
3. Психическое развитие младенца.
4. Определите, какие характеристики не совпадают с возрастом человека?
А) Юноша ведёт себя как ребёнок, безответственный, несамостоятельный.
Б) Женщина 60 лет отправляется вместе с группой в дальние походы,
занимается подводным плаванием.
5. Некоторые родители полагают, что все происходит по расписанию.
Год ребёнку- значит кризис, два года- кризиса нет. Правы ли эти родители?
1. Щоб стати щасливим. Ми прагнем грошей багато. А ті, хто їх мають, щасливими себе не відчувають. Коли ми щасливі? Коли реалізуємо свій потенціал: знаємо здібності і своїм умінням створюємо те, що приносить радість, а якщо процес творчий – радість неймовірна. Знаючи своє призначення, стаємо впевненими, цінуємо і любимо себе, знаємо, навіщо живемо. Кожен має своє завдання у житті. І знаючи себе – свої сильні сторони, ми можемо ефективно здійснити його. Так уже влаштована людина, що саме реалізація потенціалу робить її дійсно щасливою.
2. Дру́жба — безкорисливі взаємовідносини між людьми, дружба заснована на довірі, щирості, взаємних симпатіях, спільних інтересах , захопленнях та інше.. Найголовніше в дружбі — це і взаємодо Друг завжди без користі прийде на до та ніколи не підведе.
Захоплення — узагальнена назва улюблених занять або розваг, що не є робочою спеціальністю і до яких вдаються у вільний час. Щодо походження терміна існують дві основні теорії.
Кохання — почуття глибокої сердечної прихильності до особи, прив'язаності або сильного інтересу до когось чи чогось[1]. Любов'ю називають внутрішній, духовний потяг до чого-небудь.
Любов - зацікавлене, турботливе та уважне ставлення до того і заради того, що ми любимо або кого любимо.
Думаю, що все правильно!