Надіюсь я правильно зрозуміла питаня
Объяснение:
Зберігається:
1. Урок цікавий, вчитель розказуй чітко, голосно, так, що хочеться слухати
2. Дитину нічого не турбує, на душі спокійно
3. Дитина виспається
4. Дитина не хоче їсти
5. Дитина не хоче в туалет
6. Урок цікавий і не важкий для дитини
7. В учня хороший/нейтральний настрій
8. Учня не відволікає сусід по парті/інші діти
Відволікання:
1. Якщо дитина занепокоїна чимось (напр: проблеми в сім'ї або навіть те, що на попередньому уроці інший вчитель накричав на дитину)
2. Дитина не виспалась
3. Дитина хоче їсти
4. Дитина хоче в туалет
5. Урок нецікавий, важкий, вчитель бубнить під ніс/говорить нечітко
6. Якась хвороба ( постійно кашляє, з носа тече, горло/живіт болить, в такому випадку дитина зосереджена на болі, це навіть можуть бути ці дні у дівчат( або в хлопців? )
7. Поганий настрій, дитина зла, сумна, схвильована
8. Учня відволікають інші учні/ навколишнє середовище (наприклад у небі хмарка у вигляді пісюна, це цікавіше за урок)
Польза от радости: организм смеющегося, радующегося человека выделяет гормоны радости: эндорфины и энкефалины. Они снимают напряжения, усталость, боль, повышают настроение - что как больным, так и обычным людям, подверженным перегрузкам, стрессам и плохому иммунитету.
Вред: Американские ученые считают, что постоянно радоваться жизни и во всем находить только хорошее, очень плохо для психического здоровья человека. Все время улыбаться, быть в прекрасном настроении, чувствовать себя счастливым, подчас вызывает негативную реакцию у окружающих, вплоть до ненависти.
1. к тому что ребёнок станет с высоким мнением о себе, и за это многие дети не будут с ним дружить, а могут и вообще издеваться.
2. Мама мальчика, хотела бы у вас попросить, не обвеняйте других детей в их конфликтах. ведь ваш сын мог быть на их месте, они могли не поделить конфету, и начался конфликт. в чём они виноваты? в том что у них нету 2 конфеты? поэтому вас, не обсуждайте не кого, не зная причину конфликта.