М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sumanrahmatova
sumanrahmatova
23.07.2020 18:10 •  Психология

Как соотносятся и средства общения

👇
Ответ:
yukodraw
yukodraw
23.07.2020
Вербальные - нужны поступки ; невербальные - просто доверие !
4,4(72 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Varvaralikhtsr1
Varvaralikhtsr1
23.07.2020

неінфекційні захворювання:

для зниження рівня розвитку неінфекційних захворювань запропоновані три стратегії:

популя­ційна – вплив на ті особливост життя і навколишнього середовища, які збільшують ризик розвитку неінфекційних захворювань серед усього населення; високого ризику – виявлення і зниження рівнів факторів ризику у людей із підвищеним ризиком розвитку названих захворювань;вторинна профілактика – запобігання їх прогресуванню, виявлення осіб із ранніми стадіями захворювання, або проведення відповідних профілактичних і лікувальних заходів.

стратегії щодо зниження тягаря неінфекційних захворювань повинні бути комплексними, довгостроковими і проводитися різними секторами суспільства. запорукою успіху здійснення таких стратегій можуть стати державна (регіональна, місцева) політика та адекватне фінансування.

інфекційні захворювання:

більшість групових інфекційних захворювань та отруєнь виникають після проведення масових святкувань - весіль, ювілеїв, випускних вечорів, проводів в армію тощо.

факторами передачі інфекції найчастіше стають готові страви, молоко і молочні продукти, кондитерські вироби, які готуються "із запасом", що призводить до накопичення у продуктах збудників інфекційних захворювань.

з метою профілактики інфекційних захворювань та харчових отруєнь МОЗ рекомендує:

НЕ вживати продуктів і напоїв при найменшій підозрі щодо їх недоброякісності та з простроченими термінами споживання. Зберігати продукти харчування тільки у іб зазначений на упаковці та у встановлений термін.НЕ купувати продукти харчування на стихійних ринках або з рук у приватних осіб. Купуючи будь-які харчові продукти у торговельній мережі споживач має право вимагати у продавця документи, що підтверджують якість та безпеку продукції.НЕ вживати незнайомі гриби, ягоди, трави та інші рослини. При харчуванні у непристосованих умовах (ліс, пляж тощо) виключати контакт продуктів з ґрунтом та піском.НЕ готувати продукти із запасом. Приготовлені страви бажано вживати відразу, а у випадку їх повторного споживання вони мають піддаватись вторинній термічній обробці. Зберігання виготовленої страви без холоду не повинно перевищувати 2 годин.НЕ брати у дорогу продукти, що швидко псуються (ковбасні, молочні, кулінарні, кондитерські вироби або інші продукти, які потребують охолодженого зберігання).

спеціалісти-епідеміологи стверджують, що основними причинами спалахів є залучення до приготування страв випадкових осіб, котрі не обізнані з елементарними правилами особистої гігієни, а також порушення технологій приготування їжі, зберігання харчових продуктів в антисанітарних умовах, без належного температурного режиму.

4,6(4 оценок)
Ответ:
Horvatskiy
Horvatskiy
23.07.2020

В профессиональном взаимодействии немаловажное значение играет доверие. Поскольку отсутствие доверия даже с одной стороны служит препятствием к искренности, самораскрытию, что в принципе не позволяет избежать барьеры, возникающие при контакте двух или более людей. Настороженность и недоверие делают общение труднее и дискомфортнее проявлению различного рода манипуляций или введения в какую-то ложную, неприятную ситуацию, а порой и даже полного избежания контакта, что в последствии порождает взаимное непонимание и отчуждение, неэффективную обратную связь. И всё это сказывается как и на качестве профессиональной деятельности, так как, работая с тем, с кем не испытываешь комфорта и кому не доверяешь, не позволяет на полную силу начать приходить к лучшему результату и добиваться тех целей, которые зависят от обоих или более лиц, так и на своё собственное состояние, ведь работая в обстановке, где преобладают недоверительные отношения, приводит к стрессу и различного рода сомнениям и тревожностям. Поэтому высокий уровень доверия между коллегами позитивно повлияет на эффективность деятельности и на личное самоощущение, что в целом скажется благоприятно на рабочее пространство.

4,8(61 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Психология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ