М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Мешітте үш кісі отыр бірі намаз оқып екінші сі ораза ұстаған​

👇
Открыть все ответы
Ответ:

ответ:1. Поняття стресу, його вплив на людину

На мозок людини безперервно діють різноманітні за кількістю і якістю подразники з внутрішнього і навколишнього середовищ. Виникнення несподіваної та напруженої ситуації призводить до порушення рівноваги між організмом і навколишнім середовищем. Наступає неспецифічна реакція організму у відповідь на цю ситуацію - стрес.

Стрес - стан психічної напруги, що виникає в процесі діяльності в найбільш складних і важких умовах. Життя часом стає суворою і безжалісною школою для людини. Виникаючі на нашому шляху труднощів (від дрібної проблеми до трагічної ситуації) викликають у нас емоційні реакції негативного типу, що супроводжуються цілою гамою фізіологічних і психологічних зрушень.

Існують різні наукові підходи до розуміння стресу. Найбільш популярної є теорія стресу, запропонована Г. Селье. У рамках цієї теорії механізм виникнення стресу порозумівається в такий іб.

Усі біологічні організми мають життєво важливий уроджений механізм підтримки внутрішньої рівноваги і балансу. Сильні зовнішні подразники можуть порушити рівновагу. Організм реагує на це захисно-пристосувальною реакцією підвищеного порушення. За до порушення організм намагається пристосуватися до подразника. Це неспецифічне для організму порушення і є станом стресу.

Якщо подразник не зникає, стрес підсилюється, розвивається, викликаючи в організмі цілий ряд особливих змін - організм намагається захиститися від стресу, попередити його або придушити. Однак можливості організму не безмежні і при сильному стресовому впливі швидко виснажуються, що може привести до захворювання і навіть смерті людини.

Екстремальні ситуації впливають на людину по кілька разів на день, і в принципі стреси потрібні людині, тому що вони підвищують тонус. Однак якщо вони досягають визначеного критичного рівня, то діють не тільки на шкоду організмові, але і вашій активності.

Стрес - це неспецифічна реакція організму у відповідь на несподівану та напружену ситуацію; це фізіологічна реакція, що мобілізує резерви організму і готує його до фізичної активності типу супротиву, боротьби, до втечі.

Объяснение:

4,4(59 оценок)
Ответ:
вика36100
вика36100
25.10.2020

Позитивні емоції впливають на нашу діяльність та поведінку в низку ів. Вони можуть мати значний вплив на наше фізичне та психічне самопочуття, мотивацію, продуктивність і спілкування з іншими людьми. Отже, розглянемо, як позитивні емоції сприяють покращенню нашої діяльності та поведінки.

По-перше, позитивні емоції підвищують нашу енергію і мотивацію. Коли ми відчуваємо радість, щастя або захоплення, наше фізичне та емоційне становище покращується. Ми стаємо більш енергійними і більш готовими діяти. Це може спонукати досягненню поставлених цілей, більш високої продуктивності та кращої якості виконаної роботи.

По-друге, позитивні емоції поліпшують наше когнітивне функціонування. Коли ми відчуваємо радість або задоволення, наш мозок виділяє більше нейромедіаторів, таких як серотонін та допамін, які сприяють покращенню нашої пам'яті, концентрації та креативності. Це дозволяє нам бути більш продуктивними, здатними до кращого розв'язання проблем і здійснення інноваційних думок.

По-третє, позитивні емоції сприяють покращенню наших взаємин з іншими людьми. Коли ми перебуваємо у хорошому настрої, ми частіше виявляємо прояви доброзичливості, емпатії та толерантності. Ми стаємо більш схильними до співпереживання.

4,6(6 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Психология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ