ответ
Лето - лучшее время года,чтобы отправится в путешествие.
Вместе с семьёй мы отправимся в Турцию! ( к примеру )
Мы полетели на самолёте. После посадки мы пошли на прогулку в город.Там я (ты) видела достопримечательности и красивые реки.Потом мы пошли в самый лучший отель в мире!(это правда)Утром мы покушали из швейцарского стола.
Больше всего мне запомнилось как я с семьёй плавали в море как мы веселились.И мне бы хотелось побыстрее рассказать это друзьям!!
Объяснение: как то так. Очень старалась.
Ліга Націй мала як незаперечні успіхи, так і чимало провалів. Власне, Ліга була «дитиною» свого часу. До позитивних здобутків Ліги належать її спроби налагодити міжнародну співпрацю в соціальної та економічній сферах, створення Комісії опіуму, що стала ініціатором протидії розповсюдженню наркотиків. Уперше в історії Ліга Націй привернула увагу до проблеми надання промислово розвинутими країнами економічно слабким країнам нових технологій, опікувалася проблемами матері й дитини, освітою, культурою, фаховою підготовкою та багатьма іншими напрямами діяльності, в яких окремі держави самостійно зробити нічого не могли.
Договір про створення Ліги Націй був невід'ємною складовою Версальського договору, а відтак не можна було створити міцну міжнародну організацію, покликану забезпечити мир в усьому світі, тим же договором, який запалив багаття недовіри між вчорашніми ворогами. Іншою важливою причиною невдачі Ліги в цій галузі були недоліки її Статуту.
Невтішний загальний результат діяльності Ліги Націй щодо збереження миру був породжений низкою причин.
Проте не можна характеризувати діяльність Ліги Націй виключно негативно.
Успіхи Ліги Націй у збереженні миру:
· 1920 р. -- Ліга Націй владнала конфлікт довкола Аландських островів між Швецією та Фінляндією
· 1922 р. -- Ліга врятувала Австрію від фінансового краху
· 1925 р. -- активне втручання Ліги запобігло новій війні між Грецією та Болгарією
· 1926 р. -- у рамках Локарнського врегулювання до Ліги приєдналася Німеччина
· 1934 р. -- до Ліги Націй вступив Радянський Союз. Невдачі Ліги Націй у збереженні миру
Невдачі Ліги Націй у збереженні миру:
· 1923 р. -- після захоплення Італією грецького острова Корфу Ліга лише спромоглася не визнати законність цієї акції
· 1931 р. -- Ліга майже нічого не зробила, щоб змусити японців вивести свої війська з Маньчжурії. Японія проігнорувала критику з боку Ліги і в 1933 р. вийшла із цієї організації
· 1934 р. -- А. Гітлер від самого початку презирливо поставився до Ліги й через рік після його приходу до влади Німеччина вийшла з неї
· 1935 р. -- у відповідь на агресію Італії проти Ефіопії Ліга намагалася спинити війну запровадженням проти Італії економічних санкцій, проте вони не досягли мети через їхню обмеженість
Кого называют человеком-словарем? Создатели самых популярных толковых словарей: братья Гримм, Эмиль Литре, Ноа Уэбстер, Владимир Даль, Сергей Ожегов. Сергей Иванович Ожегов был сотрудником Дмитрия Николаевича Ушакова-автора толкового словаря русского языка, на базе которого Сергей Иванович и создал свой словарь. Словарь Ожегова впервые вышел в 1949 году, а его 27 издание было опубликовано уже в новом тысячелетии. Общий тираж словаря Ожегова- 8 млн экземпляров, он переиздавался на русском языке не а также за рубежом. Предназначенные для широкой публики, словарь пользовался большим авторитетом и среди языковедов. Словарное дело очень сложное, оно требует тонкого восприятия самого языка, . Именно таким восприятием обладал профессор Ожегов-прирожденный лексикограф, хранивший в памяти множество реалий из разных областей человеческой деятельности. Он всегда носил с собой записную книжку, чтобы фиксировать что-то новое для себя, например, интересное словоупотребление.
Лето. Лучшее время чтобы отправиться с близкими в путешествие. Летом можно посещать огромное количество красивых, манящих к себе мест. Летом можно купаться в море и лежать на прогретом солнышком песке. Даже если погода плохая, и на улице идёт дождь всё равно можно выходить гулять с друзьями. Ведь на улице всё равно тепло. (Надеюсь и так пойдет, я не писательница<3...)