1) За это кресло заплатили в два раза больше, чем за то(раздельно, потому что это не одна частица), зато(слитно, потому что это одна частица, одно слово) она в два раза удобнее.
2) Мы с братом также(это одно слово) были в городе и провели врачимя так же(раздельно, потому что это не одна частица), как и вы.
3) По этому(так как это другое слово) лугу идут две узкие тропинки, поэтому(это одно слово) на телеге не проедешь.
4) Ты жил, старик!
5) Тебе есть в мире, что забыть. Ты жил - я так же(не одно слово) мог бы жить!
Казка - це не просто твір . Це місце , де людина може жити краще , де здійснюються всі її мрії . Саме з такого боку нам показав казку Олександр Олесь у своєму творі " По дорозі в казку " .
Увесь світ поділений на дві половини - матеріальний і духовний . Духовний світ - це і є все те дорогоцінне і моральне що існує в людині , це і є та чарівна казка .
Але щоб потрапити до неї , потрібно багато працювати над собою , але саме головне - це вірити . У цьому і проявляється той порив до кращого життя .Хлопчик , як головний герой твору , вірив у казку , тому наприкінці твору він зміг бодай побачити її " золоті брами " . Люди , що зневірилися у хлопчику , повернулися до лісу і залишилися самі , у голоді і холоді , тому що в них зникло все те духовне , що так необхідно людині .
Отож , на мою думку , дорога в казку є справжнім символом духовних поривань людей до кращого життя . Але , на жаль , сьогодні так мало людей вірить в казки
1)земли,блестят
2)до,все,чуть,по,на,о,и;
Объяснение: