Велика Вітчизняна війна… Страшна війна ХХ століття, пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині в Україні. Воїни-переможці проявили чудеса героїзму, стійкості, мужності, билися за кожний клаптик рідної землі до останньої краплі крові, вистояли і перемогли. Для України ціна тієї перемоги жахлива – мільйони людських життів, зруйнована економіка. Кожен другий воїн поліг у боях, кожен другий з тих, хто залишився у живих, був поранений. Гоїлися рани, зростали повоєнні покоління… 65 років тому земля нашої нині незалежної держави була звільнена від завойовників. Все менше залишається учасників, ветеранів війни. Честь їм і шана живим! Вічна слава загиблим! Хай не згасає пам’ять про героїв! 5 березня 2010 року Верховної Ради України проголосувала за те, щоб 2010-й рік оголосити Роком ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.
Мій дід настоящий герой який пройшов війну.1941 року коли почалася війна мого дідуся Миколу забрали на предові лінію вогню один з його
вчинків є справжнім подвигом:коли він попав під лінію вогню і вороги були зовсім близько він відволік увагу ворогів на себе і вів їх за собою щоб мирні жителі могли вийти до безпечного місця от такій він герой.
Теперешнє покоління готове захіщати свій край так як наші діди. Покоління, яке виросло в незалежній Україні, зі словами Шевченка: «Борітеся – поборете!» ішло під кулі снайперів на Грушевського і на Інститутській. За свободу. За гідність і честь. Бо Україна, як
пише про це одна із талановитих авторок Богдана Перепеляк:
Объяснение:
Старик-крестьянин с батраком шел под вечер леском. 2. Димка-мореплаватель был бесстрашный парень. 3. Дядя Саша поставил в вагоне изоляторе крошечный верстак и принялся работать. 4. Краны-трубоукладчики выстроились по правую сторону траншеи. 5. Самыми интересными обитателями форта были рыбаки-зверобои,специалисты по добыче тюленей. 6. В комнату вошли офицеры-артиллеристы из другой части. 7. Они устроились на разостланной на снегу плащ-палатке. 8. Мы-дачники,затевали здесь спектакль. 9. Петр Максимович вышел из Кремля,спустился к Москве реке и пошел по набережной. 10. Газик-вездеход то нырял в лужу,то поднимал под себя мокрый высокий бурьян. 11. Петряков был сыном столяра-краснодеревца. 12. Мы-ребята,не можем усидеть дома. 13. Перед роялем сидела черномазенькая моя сестрица-Любочка.