М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Изачка
Изачка
11.07.2021 11:30 •  Русский язык

Предложения бывают (по цели высказывания) : 1)простые и сложные 2)повествовательные,вопросительные и восклицательные 3)распространённы и нераспространённые

👇
Ответ:
Bog1209
Bog1209
11.07.2021

второй ответ

4,4(44 оценок)
Ответ:
luska059
luska059
11.07.2021

Предложения бывают (по цели высказывания) :  Повествовательные , вопросительные и восклицательные.

4,6(3 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Utepovabay
Utepovabay
11.07.2021

Объяснение:

Тарас Шевченко - видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч. Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу. Поет мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуться мова, культура та історія народу, а люди будуть щасливими.

Народився в сім'ї селянина 25 лютого (9 березня за новим стилем) 1814 року в селі Моринці на Черкащині. Рано залишився сиротою. Грамоти навчився у дяка. У 14 років його взяли "козачком" до двору поміщика П.Енгельгарда, з яким переїхав спочатку до Вільно, а потім - до Петербурга. У 1832 р. Шевченка віддали "у науку" до художника В.Ширяєва. У 1838 році за пiдтримки К. Брюллова, В. Жуковського, О. Венеціанова, М. Вєльгорського, Є. Гребінки, І. Сошенка та інших Шевченка викупили з кріпацтва.

Того ж року його прийнято до Академії мистецтв, яку він закінчив у 1844 році. У 1843 та 1845 рр. Шевченко приїжджав на Україну i працював художником у Київській тимчасовій комісії з питань розгляду старих актів. У лютому 1847 року Т. Шевченка затверджено на посаду викладача малювання Київського університету. 24 березня 1847 р. за участь в діяльності Кирило-Мефодіївського товариства та за антисамодержавницькі поезії Т.Шевченка заарештовано та заслано до Орської фортеці Оренбурзького окремого корпусу з царською резолюцією про заборону писати i малювати. Під час заслання Шевченко як художник увійшов до складу експедиції, завданням якої було дослідження Аральського моря.

У 1857 році зусиллями друзів Т. Шевченка повернули з заслання й у 1858 році він прибув до Москви, потім до Петербурга. У 1859 році приїхав в Україну, але перебував під наглядом поліції. Йому заборонили постійно проживати в Україні і зобов'язали переїхати до столиці. Десятирічне заслання, хвороби призвели до передчасної смерті Т. Шевченка 26 лютого (за новим стилем 10 березня) 1861 року. Поховали його спочатку на Смоленському цвинтарі у Петербурзi, у травні 1861 року прах перевезли на Чернечу (тепер Тарасову) гору поблизу Канева.

Пам'ятник Тарасу Шевченку поблизу червоного корпусу

університетуТ. Шевченко почав писати вірші у другій половині 30-х років. У 1840 році в Петербурзі вийшла його перша збірка поезій "Кобзар", у 1845 році - героїчно-романтична поема "Гайдамаки". В 1843-45 роках він написав цикл поезій "Три літа" (центральним твором якого є "Сон"), поему "Кавказ", послання "І мертвим і живим…", поезії "Чигирине, Чигирине", "Великий льох", "Стоїть в селі Суботові" та ін., в яких гостро виступив проти соціально-національного гноблення українського народу. Під час ув'язнення писав вірші, які згодом об'єднав у цикл"В казематі". У 1854-1858 роках написав російською мовою повісті "Музикант", "Художник", "Нещасний", "Капітанша", "Близнята". Останніми прозовими творами Т. Шевченка є повість "Прогулянка з задоволенням і не без моралі" (1856-1858) та щоденникові записи "Журнал". В Україні у 1858 році Т. Шевченко написав низку високих зразків інтимної та пейзажної лірики. Кілька творів Т. Шевченка цього періоду опубліковано в журналі "Основа" та альманасі "Хата".

Т. Шевченко є одним з найвидатніших майстрів українського образотворчого мистецтва. Він працював у галузях станкового живопису, графіки, монументально-декоративного розпису та скульптури, досконало володів технікою акварелі, олії, офорту, малюнка олівцем і пером. Він є автором понад тисячі мистецьких творів (втрачено бiльше 160). У 1859-1860 роках виконав офорти з творів зарубіжних та російських художників, за які отримав звання академіка гравірування.

Ім'я Тараса Шевченка відоме в усьому світі: у багатьох країнах йому встановлені пам'ятники, його твори перекладені майж е на всі мови світу, його ім'ям в Україні названі навчальні заклади, театри, площі, вулиці, міста. Національна опера України, Київський національний університет, центральний бульвар міста Києва носять ім'я видатного сина українського народу - Тараса Шевченка.

4,4(80 оценок)
Ответ:
OlegBasov
OlegBasov
11.07.2021

Цитаты в наших текстах – достаточно распространенное явление. Цитатой принято считать дословное и точное выражение известных людей, авторов, прочих авторитетных высказывателей мыслей на различные тематики. Цитаты можно встретить в различных текстах и в различных стилях – в публицистическом, в художественном, в научном. И во всех этих стилях цитаты играют свою роль.

Если рассматривать публицистический стиль написаний текстов, то в них цитаты используются для убедительного представления фактов всем читателям, для создания веса написанного текста.

Особой популярностью цитаты пользуются в сфере журналистики. Они не только подчеркивают важность высказываний. С цитат происходит эмоциональное влияние на читателя.

Если изучать тексты научного стиля, то в них цитаты играют иную роль. Они иллюстрируют написанный текст, делают его более мягким в прочтении для читателей и слушателей.

В художественном стиле написания текстов цитаты, чаще всего, используются для передачи слов главных героев знаменитых рассказов и произведений. С цитат, мы можем представить себе внешний вид героя, узнать много интересного о его характере и манере поведения. Цитаты различных героев нам понять их эмоциональное состояние. Те фразы и выражения, которые присущи героям в цитатах нам составить подробный портрет персонажа, определить его к хорошим или плохим героям.

Согласитесь, какую, однако, важную роль выполняют цитаты. Для разных стилей текста, она разная. Но, использование цитат делает текст более насыщенным, интересным и увлекательным в прочтении. С цитат, обычный сухой текст будто оживает и может передать нам некоторые эмоции, вызвать у нас всевозможные впечатления.

Объяснение:

4,4(25 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Русский язык
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ