М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kirik2017
kirik2017
20.12.2020 12:21 •  Русский язык

Нужно найти бессоюзные сложные предложения со значением перечисления 1. Между тем машинально я шёл всё дальше, лес рдел понемногу, почва опускалась и станвилась кчковатой. 2. След, отиснутый на снегу моей ногой, быстро темнел и налвался водой. 3. Несколько раз я уже прваливался по колена. 4. Мне прходилось перпрыгивать с кочки на кочку; в покрывавшем их густом буром мху ноги тонули, точно в мягком ковре. 5. Кустарник скоро совсем окончлся. 6. Передо мной было большое круглое блото, занесёое снегом, из-под белой пелены которого торчали редкие кочки. 7. На противоположном конце блота, между деревьями, выглядвали белые стены какой-то хаты. 8. Но дойти до хаты было не так-то легко. 9. Каждую минуту я увязал в трсине. 10. Cапоги мои набрали воды и при каждом шаге громко хлюпали; становилось невмочь тнуть их за собою. 11. Наконец я пербрался через это болто, взобрался на маленький пригорок и теперь мог хорошо расмотреть хату. 12. Это даже была не хата, а именно сказочная избушка на курьих ножках. 13. Она не ксалась полом земли, а была построеа на сваях, вероятно, ввиду половодья, затоплящего весною весь Ириновский лес. (По А. И. Куприну)

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Timon198
Timon198
20.12.2020
Вісторії україни було чимало героїчних сторінок, але історія козацтва - найбільш славна. вона тісно переплелася з історією українського народу. починаючи з xiii століття україна піддавалася угорському, литовському, польському і молдавському завоюванням. з кінця xv століття почалися набіги що затвердилися в північному причорномор'ї та в криму татарських ханів, що масовим полоном і викраденням українців в рабство.  в xvi-xvii століттях в кровопролитній боротьбі за незалежність з іноземними завойовниками відбувалося об'єднання українського народу. важливу роль в об'єднанні українців зіграло виникнення особливих військових формувань - козацтва (xv століття), який створив державу (xvi століття) зі своєрідним республіканським ладом - запорізьку січ, яке стало політичним оплотом українців.  з одного боку, козаки були захисниками країни від зовнішньої агресії, від натиску степовиків, з іншого - ватажками народних повстань. з плином часу козаки перетворилися на серйозну військову силу що сприяла розвитку і зміцненню української державності.  в даний час в україні відбувається відродження козацького руху. найстаршою громадською організацією україни козацького руху є "українське козацтво", яка була зареєстрована в березні 1992 року і до червня 1999 була єдиною козацькою організацією в державі. на сьогодні в україні існують понад 25 козацьких громадських організацій, в тому числі 14 з міжнародним статусом.  сьогодні козак - це не той, хто одягнув військову форму зі знаками козацького відмінності це, перш за все, воїн за духом, який має намір за покликом душі боротися за свободу своєї батьківщини, підтримувати православ'я і у вільний від повсякденної праці час займатися вихованням підростаючого покоління українців, втягувати молодь у спорт, привчати до здорового способу життя, своїми вчинками підтверджувати, що прагнення до волі та незалежності і надалі буде неодмінною. більшість козацьких організацій іме
4,7(35 оценок)
Ответ:
Govnyuk
Govnyuk
20.12.2020
Фразеологи́зм (фразеологи́ческий оборо́т, фразе́ма) – это свойственное только данному языку устойчивое словосочетание, значение которого не определяется значением входящих в него слов взятых по отдельности. из-за того, что фразеологизм (или же идиому) невозможно перевести дословно (теряется смысл) часто возникают трудности перевода и понимания. с другой стороны такие фразеологизмы языку яркую эмоциональную окраску. часто грамматическое значение идиом не отвечает нормам современного языка, а являются грамматическими архаизмами. пример таких выражений в языке: “остаться с носом”, “бить баклуши”, “дать сдачи”, “дурака валять”, “точка зрения” и т.п.
4,5(11 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Русский язык
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ