М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ibatullinazuhra
ibatullinazuhra
28.06.2020 09:11 •  Русский язык

Мне долго не спалось. это безличное предложение?

👇
Ответ:
Мне кажется да, т к и подлежащего нет, и подставить ничего нельзя
4,4(11 оценок)
Ответ:
keklolcheburek1243
keklolcheburek1243
28.06.2020
Да, это безличное предложение.
4,6(33 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
daniliwotchesi
daniliwotchesi
28.06.2020

1 Лес (подлежащее, выражено существительным), точно терем расписной (определение, выражено сравнительным оборотом), лиловый, золотой, багряный ( три однородных обособленных определения, выраженных прилагательными), веселой, пестрою (два однородных определения, выраженных прилагательными)  стеной  (обстоятельство, выражено существительным) стоит (сказуемое, выражено глаголом) над светлою (определение, выражено прилагательным)  поляной (дополнение, выражено существительным).

Предложение повествовательное, невосклицательное, простое, двусоставное, распространенное, полное, осложнено сравнительным оборотом,  обособленными однородными определениями и необособленными однородными определениями.

4,8(95 оценок)
Ответ:
kateshafran1234
kateshafran1234
28.06.2020
«Захар Беркут. Образ громадського життя Карпатської Русі в XIII віці» — історична повість Івана Франка про боротьбу давніх карпатських общин проти нашестя монголів та соціального гноблення.

Боярин, намагаючись узурпувати владу, вступає у конфлікт з общиною тухольців, які звикли жити незалежно. Протистояння досягає апогею, коли Тугар Вовк під час ради вбиває Митька Вояку, котрий мав свідчити проти нього, — і громада проганяє вбивцю. Залишивши загін воїнів охороняти свій дім, боярин з Мирославою їде до монголів, на сторону яких переметнувся ще під час битви на Калці.

Згодом Тугар Вовк супроводжує десятитисячне монгольське військо під командуванням Бурунди-бегадира, яке вирушило на тухольський перевал. У зіткненні з передовими монгольськими загонами Максим Беркут попадає в полон. А невдовзі за порадою Захара Беркута перекрито потік, — і долина села, в якій знаходяться монголи, починає затоплюватись. Бурунда пропонує обміняти життя Максима на свободу, але йому відмовляють. Тоді він замахується, щоб вбити полоненого, але Тугар Вовк відрубує йому руку, рятуючи Максима.

Тугар Вовк, Бурунда та десятитисячне військо монголів мертве, а Максиму вдається врятуватись. Відчуваючи що помирає, Захар Беркут виголошує пророчі слова: громадську єдність, завдяки якій було здобуто перемогу, буде втрачено, — лихі часи настануть для народу, але з часом вона відродиться, і настануть щасливі часи її відновлення. У кінці твору автор риторично запитує, чи не настала та щаслива доба, про яку, помираючи, говорив старий Захар Беркут.


4,4(75 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Русский язык
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ