М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
vitahoptaska343
vitahoptaska343
03.06.2023 03:28 •  Русский язык

Сочинение на тему как мы лепили снеговика. 1.зимний день. 2. интересная идея. 3. каким был снег. 4. как мы катали шары. 5. как мы украшали снеговика. 6. какой получился снеговик.

👇
Ответ:
195920
195920
03.06.2023
Наступило чудесное зимние утро. мы с друзьями вышли во двор, чтобы поиграть и повесилиться. вдруг мой друг Саша предложил - давайте слепим снеговика! 
нам понравилась эта идея. так как снег был липкий и мягкий, мы прянились за дело. я сделал самый большой шар, он был первым. мы с трудом покатили его на то место, где должен был быть снеговик. мы взвалили на мой шар второй, а потом и третий шары. я специально сбегал домой для того что бы взять морковку - это был нос снеговика. угольки - были глазами, а ветки - руками. вот и готов наш снеговик. мы назвали его - Васей. он ещё долго простоял у нас во дворе. до следующей зимы, Васька!
4,4(79 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
myzroman
myzroman
03.06.2023

ответ:

1-ый абзац: в 1860 году областное правление поручил ыбыраю алтынсарину открыть начальную школу для казахских детей в тургае и назначил о его учителем языка.

2-ой абзац: на средство меценатов он построил школу.на учёбу записалось 16 мальчиков.при школе был создан интернат.

3-ий абзац: 16 марта 1864 года алтынсарин писал: "я горячо взялся за учение детей.и,к крайнему моему удовольствию,мальчики в течение трёх месяцев выучились читать и даже писать по- и по-татарски.словом,эти молодцы в течение четырёх лет будут говорить порядочно и узнают кое-что".

объяснение:

1-ая часть вступительная, 2-ая основная, 3-ая заключительная

4,5(50 оценок)
Ответ:
375196albert
375196albert
03.06.2023
Я – Людина! Я – частина суспільства! Я поважаю та дотримуюсь законів писаних і неписаних. Я  маю свою роль у цьому світі і моє життя не пройде марно!  Це все звучить гордо. Чи не так? Та чи кожен з нас  може впевнено промовити, що він заслуговує на те, щоб називати себе Людиною? Чи достатньо для цього мати лише людську подобу? Чи може  розум і душа є визначальними? Хто відповість на ці питання? Великий Творець чи може сама людина, яка  з дня у день створює себе самостійно?

Серед буденного клопоту і постійної метушні, ми інколи зупиняємось, щоб зробити глибокий вдих. І в цей момент ми озираємось навколо себе і помічаємо, що все, що нас оточує, далеке і марне… Яскраві вогники міста тьмяніють і ми починаємо думати над тим, куди ми весь цей час біжимо стрімголов, до чого ми прагнемо і що представляє з себе весь цей простір навколо нас, ці люди, що кожен день проходять крізь наше життя, як  ніби через вокзал, де просто чекають свого потяга, і залишають його, як тільки потяг прибуде, і в душі від цього становиться порожньо і сумно, навіть від секундних зустрічей.

Навіщо людям закони, якщо вони і так люди? Через те, що дехто забуває про Совість і їм потрібні жорсткіші міри? Де ця межа між людиною біологічною і людиною моральною? Давно стерлась… З роками стала невидима… Про неї забули і не прагнуть згадати! Але якщо ж ви справді люди, то чому ж ви просто не можете слухати свого серця?  Навіщо ми обмежуємо свої дії?

Я вважаю, що у наш час  закон – це милиці для моралі. І що ми розучилися думати серцем, і тепер думаємо лише головою. І ще намагаємось себе виправдати, говоримо, що серце не може думати, тільки відчувати. А це далеко не так, бо серце теж думає, але трохи інакше. Йому не потрібні закони… Воно не знає зла…

І навіть візьмемо, для прикладу, такий момент, коли ми хочемо до ншим. На цей вчинок нас спонукає серце, а розум тільки після цього сигналу вирішує, як чинити в цій ситуації. Він зважає на те, як це сприймуть люди, яка від цього може бути вигода і тд. Але це ж неправильно! На таких прорахунках Людиною ж бо звичайно стати можна, але це буде лише в очах інших… А чи не важливіше твердо стояти на ногах для себе самого! Щоб не ми пристосовувались до ситуації, а щоб ситуація сама робилась для нас вигідною.

Що ж я цим всім хочу вам сказати: призначення людини – бути Людиною. Бути Людиною – робити все за покликом серця! Робити щось у житті за покликом серця – прожити життя немарно!
4,7(19 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Русский язык
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ