ответ: Доброе слово само себя хвалит. Правда глаза колит. Труд человека кормит,
портит. Ноша не тянет. Улитка едет, когда-то будут.
Не беречь поросли — не видать и дерева. Баснями сыт не будеш( 2 ). Без беды
уга не узнаешь. Напишешь пером, не вырубишь топором. Тише едешь,
дальше будешь.
3) Грамоте учиться всегда пригодиться. Надо беречься, чтобы не об-
жечься. В тихом омуте черти водяться. Без углов дом не строиться, без по-
словицы речь не молвиться.
4) Не спеши ЯЗЫКОМ, торопись делом. Ссора до добра не доведёт. С огнём не
шути и воде не верь. Кто кого обидит, тот того и ненавидит.
Зараз не залишилося жодної людини, яка хоча б краєм вуха не чув про фаст-фуд. Багато хто пробував і люблять цю шкідливу їжу. У швидкому темпі великого міста, часто не встигаєш повноцінно пообідати, і тоді швидка їжа приходить на до . Незважаючи на те, що люди знають про небезпеку вживання такої висококалорійної їжі, попит на неї не зменшується. Може фаст-фуд не так вже й шкідливий, як про нього говорять.
Коли ми чуємо слово фаст-фуд, асоціація йде головним чином про їжу з Макдональдса: гамбургери, Картош-фрі, хот-доги і т.д. Однак, сюди також можна віднести піцу, пиріжки, чіпси, сухарики, локшину швидкого приготування, загалом все те, що можна їсти на ходу.
Популярність фаст-фуду обумовлена швидкою індустріалізацією та розвитком мегаполісів. Батьківщиною швидкого харчування можна вважати США, де в 1902 відкрилися перші кіоски з продажу закусок Horn and Hodart. Бум розвитку фаст-фуду припав на 1960-70 роки, коли відкрилися такі мережі, як McDonald’s і Starbucks.
До Росії американський фаст-фуд прийшов після розвалу СРСР. Більш старше покоління напевно пам’ятає, який ажіотаж був у Москві, в зв’язку з відкриттям першого Макдональдса.
Объяснение:
в кінці висновок