1)а 2) б 3) в 4)а 5) любить (1л ед ч. наст вр) Появиться(буд.вр. 3л. ед ч) Ходить (1л мн. Ч наст. вр ) Собирать(1л мн ч Наст.вр) Подарить(1л. Мн.ч вр) 6)ты пока не работаешь(гл, наст.вр, 2л ед ч)? На заводе(2 скл, ед ч м.р) или в поле (2скл ср.р ед.ч). Сейчас твоей главной работой является(1спр наст. во.) Ты всегда аккуратно выполняешь (1спр 2л ед.ч) домашнее задание? Не забываешь (1спр 2л ед ч ) записывать его дневник? Надо уже сейчас готовиться(н ф) стать нужным и знающим человеком. 7) гасить зажигать Греть морозить Ложиться вставать мешать, препятствовать Мёрзнуть греться Говорить молчать Это лекарство будет лечению и препятствовать развитию опухоли. 8)выплыло красно солнышко и стало будить землю. Первый луч попал на жаворонка. Разбор сделать не могу т.к в разных школах и классах делают по разному.
Напевно кожен з нас хоч раз у житті стикався з поняттям “честь”. У зв’язку з цим виникає питання про те, що таке честь, відповідь на який знайти не так вже легко.
Поняття “честь” – комплексне, так як включає в себе як етичний, так і соціальний аспекти. Честь пов’язана з оцінкою якостей індивіда. Це такі якості, як вірність, гідність, справедливість, благородство і правдивість. Честь можна трактувати як почуття, викликане соціальними чи культурними традиціями, матеріальним становищем або особистими амбіціями людини. Що таке честь? Честю є те почуття, яке притаманне індивіду спочатку, це невід’ємна частина його особистості.
Що таке честь? Твір такого типу часто задають школярам. А все тому, що ця тема сприяє міркуванню і надалі осмислення багатьох процесів, що відбуваються навколо підлітка. Адже відповідь на питання: “Що таке честь?” для кожного свій, немає універсальної відповіді.
Хтось, начитавшись класики світової літератури, скаже, що честь – це те почуття і та реакція, яка послідує за образою у вищому світі лицаря, знатної вельможі або будь-якого поважаючого себе людину.
Для інших честь – це вести себе гідно в ситуації, коли тебе зачіпають. Не реагувати на виклик, який посилають тобі роздратовані співрозмовники. Це той стан холоднокровності і бездіяльності, яке не могли дозволити собі лицарі і вельможі, так як були загнані в рамки вищого світу, який вимагав з’ясування стосунків у вигляді дуелі.
Яке б визначення “честі” ви не вибрали для себе, важливо пам’ятати: “Бережи честь змолоду, а плаття знову”. Народна мудрість т
сварщик
подоконник
пережить
сдал
поехать