М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kklll1g
kklll1g
26.06.2021 01:53 •  Русский язык

Написать сочинение на тему что тебя раздражает 5-6 предложений плез

👇
Ответ:
122344566
122344566
26.06.2021
 Бывает так,что людей что-то бесит,раздражает.
 Предметом моей ненависти стали комары. Ночью летом очень раздражает,когда они жужжат над ухом,так и норовят выпить твою кровь. Они маленькие,быстрые,и чтобы их поймать,нужно приложить не мало усилий. Эти существа с длинным носиком очень меня раздражают. 
4,7(64 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
даканчик
даканчик
26.06.2021

Объяснение:

Дивний світ книжок

Свідоме життя людини починається з її знайомства з книгою. Перші книги дітям купують і читають батьки. Розглядаючи сторінки з персонажами казок, дитина вивчає алфавіт і потроху починає читати самостійно. А потім вона потрапляє у дивний світ, де оживають її найсміливіші й незвичайні фантазії. Так було сто й двісті років тому, так відбувається і в наші дні. Попри розвиток технічного й наукового прогресу, книга була й залишиться джерелом знань про життя, себе, своє оточення, минуле, сьогодення та навіть майбутнє. Тому роль книги в житті людини величезна.

4,7(74 оценок)
Ответ:
milaboit
milaboit
26.06.2021

Объяснение:

Закінчення іменника залежить не лише від того, у якому відмінку й числі він стоїть, а й від його відміни та групи, а іноді — і від значення. Тому в іменниках української мови багато різних закінчень.

Нижче, у таблицях, наведено буквені (не звукові) відмінкові закінчення іменників за відмінами й групами. Якщо в різних іменниках тої самої відміни й групи виступають різні закінчення, то вони подаються через кому: дуба, лісу — -а, -у. Паралельні закінчення в тих самих іменниках подано через похилу риску (це означає: або, або): на коні, на коневі, на коню — -і /-еві/ -ю. Закінчення, що трапляються, як винятки, взято в дужки: бабів— (-ів). Знаком □ показано нульове закінчення: парт, площ — □.

4,6(9 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Русский язык
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ