Из ряда вон выходящий Власть имущие Высосанный из пальца Места не столь отдаленные Вооружённый до зубов Неразменный рубль Стоит как вкопанный Вилами на воде написано Увенчанный славой Битый час.
Вісторії україни було чимало героїчних сторінок, але історія козацтва - найбільш славна. вона тісно переплелася з історією українського народу. починаючи з xiii століття україна піддавалася угорському, литовському, польському і молдавському завоюванням. з кінця xv століття почалися набіги що затвердилися в північному причорномор'ї та в криму татарських ханів, що масовим полоном і викраденням українців в рабство. в xvi-xvii століттях в кровопролитній боротьбі за незалежність з іноземними завойовниками відбувалося об'єднання українського народу. важливу роль в об'єднанні українців зіграло виникнення особливих військових формувань - козацтва (xv століття), який створив державу (xvi століття) зі своєрідним республіканським ладом - запорізьку січ, яке стало політичним оплотом українців. з одного боку, козаки були захисниками країни від зовнішньої агресії, від натиску степовиків, з іншого - ватажками народних повстань. з плином часу козаки перетворилися на серйозну військову силу що сприяла розвитку і зміцненню української державності. в даний час в україні відбувається відродження козацького руху. найстаршою громадською організацією україни козацького руху є "українське козацтво", яка була зареєстрована в березні 1992 року і до червня 1999 була єдиною козацькою організацією в державі. на сьогодні в україні існують понад 25 козацьких громадських організацій, в тому числі 14 з міжнародним статусом. сьогодні козак - це не той, хто одягнув військову форму зі знаками козацького відмінності це, перш за все, воїн за духом, який має намір за покликом душі боротися за свободу своєї батьківщини, підтримувати православ'я і у вільний від повсякденної праці час займатися вихованням підростаючого покоління українців, втягувати молодь у спорт, привчати до здорового способу життя, своїми вчинками підтверджувати, що прагнення до волі та незалежності і надалі буде неодмінною. більшість козацьких організацій іме
Такие слова называются омоформами. они по звучанию и написанию в одной или нескольких грамматических формах. (их другое название морфологические омонимы) разбитое стекло ( стекло (гл) мой брат ( посуду (гл. повел.накл.) острая пила ( из кружки (глаг.) были первыми (глагол-связка)- рассказывать были (быль- в зависимости от части речи и будут грамматические признаки (род, падеж, склонение, спряжение и т. лексическое же значение разное, в зависимости от части речи. мой брат (в значении мой посуду (действие) и т.д.
Власть имущие
Высосанный из пальца
Места не столь отдаленные
Вооружённый до зубов
Неразменный рубль
Стоит как вкопанный
Вилами на воде написано
Увенчанный славой
Битый час.