На моё усмотрение, он бы писал о нынешней красоте Украины, какие были люди, как начали меняться. Может быть и стихи о нынешнем мире. Если бы у него на данный момент (именно о рассказе) была жена, дети, браться.. То возможно он бы писал и о них.
В итоге о нынешней Украине. Без всяких болезней)
Объяснение: (перевод на укр)
На мой роздум, він би писав про нинішней красі України, які були люди, як почали змінюватися. Може бути і вірші про нинішнем світі. Якби у нього на даний момент (саме про оповіданні) була дружина, діти, братися .. То можливо він би писав і про них.
Отже про нинішней Україні. Без усяких хвороб)
ну попыталась. Надеюсь ещё кому то :)
ответ: Після Лесі Українки — Олена Теліга найвизначніша жіноча постать в українській літературі, її поетичні твори вражають своєю життєстверджуючою силою, палким оптимізмом, вона прагне активного, наповненого високими устремліннями життя. Поезії сповнені протесту проти буденності, проти збайдужілого ставлення до суспільних процесів. Поетичні погляди й світогляд Теліги формувалися завдяки дружній співпраці з "вісниківцями" (так називали тих, хто об'єднався довкола журналу "Вісник", що його редагував критик і публіцист Д. Донцов), серед них були Ольжич, Маланюк, Мосендз, Степанович, Лятуринська та інші. Загалом же творчість Олени Теліги відносять до так званої "Празької школи" (групування поетів-емігрантів міжвоєнного двадцятиліття). Особливості її поезії — вишуканість у тематиці, настроях, що поєднуються з народною світосприймання; відбиття української духовності, волі до життя, правди, краси; звернення до історичних тем і мотивів.
Объяснение: