М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Складіть складний план

невдовзі кожен з нас має обрати фах, який має визначити долю. як же страшно помилитися у виборі майбутньої професії! саме цей вибір для плину нашого життя цілком може стати вирішальним. 
ви помічали, як багато навколо нас халтурників і невмійків? якщо невмійко – це той, хто чогось не вміє, але може ще колись навчитися, то халтурник – це людина, усвідомлено байдужа до своєї праці. халтурник – це безвідповідальний і ледачий ремісник, який так і не став і вже не стане майстром. 
кажуть, що майстер – це той, хто знайшов своє покликання у праці. а ще кажуть, що справжнього майстра характеризують три ознаки. перша – це високе професійне вміння, володіння тими прийомами, які забезпечують щонайвищий рівень роботи. друга ознака – це творче ставлення до праці, своєрідний і неповторний "почерк”. це те, що все виконане майстром робить неповторним, а самого майстра – незамінним. і, нарешті, третьою ознакою справжнього майстра є його прагнення прислужитися людям, бути їм по-справжньому корисним. 
ви можете заперечити: хіба ота корисність така вже необхідна? навчився щось робити вправно, то й роби! аби платили побільше. та виявляється, все не так просто. якщо праця майстра не є корисною людям, то й майстерність виявиться позбавленою смислу, навіть може суперечити інтересам людей, стати аморальною. 
кому спаде на думку визнати майстром кишенькового злодія? або славетного шахрая, "великого комбінатора” остапа бендера? або здібного вченого – героя роману герберта уеллса "людина-невидимка”, який і не думав про те, щоб його відкриття стало для людей корисним

👇
Ответ:
WhiteFix
WhiteFix
04.12.2020

І. Кожен з нас,має обрати свій фах.

ІІ. Халтурники і невмійки.

1. Халтурники- ледарі і невідподальні.

2. Невмійки - це ті хто щось чогось не вміє.

ІІІ. Ознаки майстра.

1. Перша – це високе професійне вміння.

2. Друга ознака – це творче ставлення до праці.

3. Третьою ознакою справжнього майстра є його прагнення прислужитися людям.

∆|. Навчився щось робити, роби.

1. Суперечки інтересів людей .

2. Герберт Уеллс майстер

4,7(50 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
загадка28
загадка28
04.12.2020

1-В

2-А

3-В

4-в

5-В

6-В

7-хз

8-б

9-А

10-б

11-б

12-б

Відкритий фінал - один із художніх прийомів, який часто трапляється у відомих творах різних часів і народів.

Аналітична драма- події якої є результатом того, що відбулося до початку твору. Така п'єса, по суті, є своєрідним розслідуванням таємниць минулого героїв

новаторство Б. Шоу полягає у пропонування нової структури п'єси: розв'язка - розвиток дії - дискусія (тобто перебіг подій повинен готувати фінальну розмову - суперечку, упродовж якої головна проблема (проблеми) п'єси не розв'язувана, а навпаки, ще більше загострювалася);

- поєднання комедії і трагедії;

- намагання наблизити нову драму до сучасних проблем суспільного та інтелектуального життя.

Ляльковий дім» – це дім фальшивих цінностей, за якими крилися егоїзм, духовна порожнеча, роз'єднаність людських душ. У цьому домі не жили, а лише грали у кохання, шлюб, сімейну злагоду і навіть людську гідність і честь.

4,5(40 оценок)
Ответ:
FAKOI
FAKOI
04.12.2020

Олесь - маленький хлопчик, якому все цікаво, особливо те, що відбувається в лісі. Він зображується одинаком, тому що інші діти не поділяють його інтересів. Навіть дорослі не розуміють його, що призводить до конфліктних ситуацій.

Пізнавати навколишній світ завжди цікаво, тому що ніколи не знаєш, на що можна натрапити. Хлопчик Олесь присвячував цьому пізнанню увесь вільний час та зовсім не переймався тим, що його однолітки в цей час гралися на річці. Він займався тим, що його цікавило, за що інші називали його диваком, тому що він майже не цікавився тим, чим прийнято цікавитись у його віці. Але Олесь не зважав на інших, тому що мав власні переконання.

На його формування, як особистості, дуже вплинули казки, які читала йому мати, та безупиний інтерес до світу природи. Олесь поводиться гідно - захищає інших, допомагає та навіть не відповідає кривднику в бійці. Усе це свідчить про його моральну свідомість.

Объяснение:

4,8(23 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ