М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Випишіть цитатну характеристику героїв твору "наталка-полтавка"
(можно и на )
заранее )

👇
Открыть все ответы
Ответ:
dizi17
dizi17
15.04.2022

Річ Посполита довгі роки намагалася поневолити українців, а запорізькі козаки ставали на їх захист. Як справжні патріоти, вони поневірялися, але проявляли стійкість і мужність. Одним з них був Тарас Бульба. Він не розумів інший любові, крім любові до своєї батьківщини і товаришам. Вважаючи, що поріднився з ними по духу, він готовий був на все, лише б до братам козакам.

Своїх синів отаман виховав так само. Коли вони подорослішали, він забрав їх з материнських обіймів і повіз із собою в Запорізьку Січ. Тарас пишався синами, коли ті показували себе бравим вояками в бою. На мій погляд, найвищим ступенем прояву патріотизму стала сцена, коли Бульба вбиває молодшого сина за зраду батьківщині. Упевнений, що це далося батькові дуже важко і принесло чимало страждань. Але, незважаючи на це, любов до батьківщини і братству в ньому все ж пересилила батьківські почуття.

Крім цього, старому козакові довелося бути присутнім на страті старшого сина, коли той потрапив у польський полон. Він пишався сином, тим, що той не зламався під тортурами і показав силу духу справжнього козака.

Пізніше і сам Тарас виявиться на багатті, але не почують ляхи від нього благання про пощаду, не побачать вони сліз і страждань козацького отамана. Все витримав Тарас Бульба, загинув за батьківщину і свободу свого народу і лише про товаришів своїх думав він в останні хвилини життя.

4,8(36 оценок)
Ответ:
Sunlight11
Sunlight11
15.04.2022

Українська мова славиться своєю мелодійністю і співучістю. Українська народна пісня здавна вважається душею українського народу, його скарбом і гордістю. Вона як реліквія переходила з покоління в покоління. Великий український поет-драматург Михайло Стельмах часто писав у своїх творах, що українська пісня йде з українцем від народження до самої смерті, бо немає такої події, такого почуття яке б яскраво не відобразилося б в український пісні. За всю свої історію українській народ склав так багато пісень, що не вистачить цілого життя, щоб всі їх вивчити і заспівати.

Объяснение:

4,4(67 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ