М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Рядки :
не біда ,-поет відмовив,/-як ти й сам з дороги звернеш,/ бо як рими повтікають,/ ти мені їх не завернеш! у композиції твору давня казка є
1-зав'язкою
2-розв'язкою
3-розвитком дії
4-кульмінацією

👇
Ответ:
Redycter12
Redycter12
27.03.2021

ответ: 3 - розвитком дії

Объяснение:

4,8(100 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
yuliyaduda11
yuliyaduda11
27.03.2021

ответ: як на мене це, звичайно ж ,  усім відома "повість минулих літ". усі від малого до великого ознайомлені з цим літописом, бо саме він залишається невичерпним джерелом для створення нашої історичної української літератури.автор літопису   захоплено змальовує звитяжну історію київської держави, походи князів і великі битви. найбільше мене вразила "помста княгині ольги". вразлива, ніжна жінка, яка мужньо відповіла і помстилася за вбивство свого чоловіка князя ігора. 

отже, можу сказати, що основна думка, яку автор хоче розкрити і донести до читача, що рідна земля має бути об"єднанною, держава - могутньою, а народ - заможним та щасливим.

объяснение:

4,6(4 оценок)
Ответ:
YLANKATV
YLANKATV
27.03.2021

ответ:

суспільство — це не просто сукупність людей, які проживають, наприклад, у певній країні. сутність суспільства, його стан виявляється у соціальній взаємодії людей. саме вступаючи в соціальні взаємодії, кожна людина є одночасно і «продуктом» суспільства, і його «творцем». кожен із нас свого життя засвоює окремі переконання та моделі поведінки, які існують у суспільстві (є «продуктом» суспільства), але водночас своїми щоденними діями та взаємодіями долучається до творення поточного стану суспільства, пропонуючи щось нове або відтворюючи існуюче. на нашу думку, соціальну поведінку людей визначають механізми «агентності» та «суб’єктності».

объяснение:

4,5(52 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ