М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Свій варіант продовження сказки аля 1-2 абзаца маленький​

👇
Ответ:
perizatvip
perizatvip
26.08.2021

ответ:

згодом аля відвідала сашка,і попередила його,щоб він доробив свої недороблені справи,але той її не послухав та попав в країну недоладію.минув час а сашка щей досі не було.аля занепокоїлася і вирішила податися у розшук.попала вона назад в недоладію.зустріла вона по дорозі недочеревика.той підказав де її шукати свого неслухняного сусіда.через деякий час дівчинка знайшся сашка.вона йому казала:

-а яж тобі казала,а ти мене не

він спустив очі до низу.

повернулися вони додому і сашко завжди слухав алю.

подробнее - на -

объяснение:

4,8(12 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
musukaev699
musukaev699
26.08.2021
Патріотизм є однією з провідних ідей твору, поряд з возвеличенням мужності, хоробрості, рішучості, винахідливості. Людина мусить навчитися боротися з труднощами та долати перешкоди, які стоять на її шляху.
Відчуваючи що помирає, Захар Беркут виголошує пророчі слова: громадську єдність, завдяки якій було здобуто перемогу, буде втрачено, — лихі часи настануть для народу, але з часом відродиться вона, і настануть щасливі часи її відродження. У кінці твору автор риторично запитує, чи не настала та щаслива доба, про яку, помираючи, говорив старий Захар Беркут
4,6(18 оценок)
Ответ:
vladwf111
vladwf111
26.08.2021
Проблематика „Хіба ревуть воли” Роман „Хіба ревуть воли..” засвідчив новий етап у розвитку укр..прози. Це перший зразок соціально-психологічного роману в укр. літ, перший роман з народного життя, в якому змальовано майже столітню історію села, розкрито соціальну дійсність в усіх її суперечностях, показано, як соц. Умови, конкретне життєве середовище сформували характер особистості, визначали її поведінку. Новаторство роману полягає в тому, що в ньому на повний голос „заговорило” життя укр.. суспільства перехідної епохи.
Проблематика цього твору:- проблема вибору- проблема моралі- проблема виховання- проблема батьків та дітей- проблема впливу середовища на формування особистості- проблема духовності- проблема соціальної несправедливості- проблема кривди (відібрали у Чіпки ниву)
4,4(32 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ