М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір на тему трагічність кохання марусі й василя. за повстю маруся

50 іть будь ласка

👇
Ответ:

Повість «Маруся» Г. Ф. Квітки-Основ`яненка – чудовий твір, у якому уславлюється сила справжнього кохання.

В основі сюжету повісті лежить історія нещасного кохання заможної селянської дівчини Марусі та бідного хлопця Василя. З першого погляду, з першої зустрічі хлопець і дівчина зрозуміли, що закохалися одне в одного. Та в їхні почуття не повірив батько Марусі, і саме це стало на заваді їхньому щастю. Але, не дивлячись на заборони, вони таємно зустрічалися, весь час думали одне про одного. На мою думку, цього достатньо, щоб упевнитися в тому, що їхнє кохання було справжнім.

Та як же не згадати трагічний фінал повісті. На мою думку, головною причиною смерті Василя була його туга за коханою. Вона загинула, а хлопець не зміг жити без неї. Ось яке воно, справжнє кохання – не усвідомлювати, не мислити себе без своєї коханої людини!

Трагедія В. Шекспіра «Ромео та Джульєтта» увійшла в історію літератури як гімн справжньому коханню, як доказ того, що воно існує… На жаль, Ромео та Джульєтті також не судилося бути разом. І вони вирішили, що краще померти, ніж розлучитися.

Мені здається, що ці два твори дійсно схожі. Адже в обох ми бачимо змалювання чистого справжнього почуття. Молоді люди закоані одне в одного до безтями, ладні на все заради цього кохання… Але в «Марусі» присутній вияв менталітету українського народу – глибока віра в Бога, яка виключає самогубство. Саме через це Василь присвячує себе служінню Богу, прагнучи спокутувати свою провину, а не намагається накласти на себе руки.

Я вважаю, що в нашому сьогоднішньому житті, на жаль, рідко зустрінеш справжнє кохання

4,7(73 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
arishaprohorenk
arishaprohorenk
23.07.2022
Мабуть, так. Адже Івоніка та Марічка понад усе любили Михайла, а Саву вони любили менше. Він, засліплений коханням до Рахіри та образою на батьків, вчинив братовбивство. Та батьки не змогли б пережити знищення долі обох синів, тому Івоніка приховав від правосуддя те, що Михайла вбив саме Сава. Івоніка та Марічка все ж будуть відчувати свою провину за те, що сталося. Але до кінця життя вони так і не зрозуміють, що земля, якщо дозволяєш їй отримати над собою владу, приносить більше страждань, ніж врожаю. 
4,4(9 оценок)
Ответ:
jiohjb
jiohjb
23.07.2022
Сліпе прагнення до наживи - справжнє горе людей. І цьому існує багато літературних реальних прикладів.  Згадаймо твір Карпенка-Карого "Сто тисяч", головним героєм якого є Калитка - жадібна на гроші людина. Він опинився під владою грошей, забувши про своїх рідних, нехтуючи здоров'ям своєї дружини, щастям власного сина. Хоча Калитка був досить забузпеченим, він пагнув більшого і навіть був готовий піти на протиправний обман, купивши фальшиві гроші... Що ж, доля покарала його, і безталанний селянин залишився взагалі ні з чим. 
Гроші однозначно руйнують людську душу - ось до якого висновку підводить нас автор твору. Стаючи метою нашого життя, вони відбирають його, і треба мати не аби яку силу волі для того, щоб не опинитися під владою грошей.
4,8(47 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ